2733
2739
عنوان

من یه اختلال دارم شمام اینجورین یا اختلاله مال من؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 36 پست
انقد گفتن زشت انقد ب اونایی ک گفتن خوشگلم گفتن کجاش خوشگله منم اینو نوشتم 

حسودن 

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
چرا همش توگروه دعوا داریم هی میگن خانوم چرا جواب نمیدین فقط جواب اینو مبدید تازه وقتی معلما بهم میگن ...

منم ب اون خانمایی ک اینجوری ازشون خوشم میاد خیلی احتزام میزارم 

ناگفته نماند 🙄🙄

وقتی اول دبیرستان شدم از معاون مدرسم خیلی خوشم اومد و همش اونم لبخند میزدو ازم خوشش میومد و‌...  منم خیلی احترام میزاشتم و جلوشون خیلی خوب بودم 

انقد عاشقش شدم ک برای اینکه بهش بیشتر نزدیک شم و ببینمش رفتم با داداشش دوست شدم 😐😐😐😐 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ب اون خانمایی ک اینجوری ازشون خوشم میاد خیلی احتزام میزارم  ناگفته نماند 🙄🙄 وقتی اول دب ...

وااایدختررر😂😂😂 تودیگه کی هستی توروخدا نکنه همجنس گرایی😂😂

مـــیرقصانم‌ـخدا‌ـرا‌ـبه‌ـصاز‌ـعارزو‌ـهایم.⚡♥️🖖

خودشیرینی شاید

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
وااایدختررر😂😂😂 تودیگه کی هستی توروخدا نکنه همجنس گرایی😂😂

ن بابا 😂😂😂 تمایل جنسی ندارم ک 🤣🤣🤣🤣 فقد تمایل حرف زدن باهاشونو درد دل و محبت دارم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚