2733
2734
اگه شرایط جدا شدن رو دارین آینده بچه هاتون رو‌تحت‌تاثیر کسی‌که نمی‌خوادتون‌نکنین چون جز آزار برای بچ ...

میخواستم برم وسایلمو جمع کردم ولی نگذاشت گفت بشین بچه هاتو زندگی کن گفت به خانوادم هم چیزی نگو دارم دق میکنم برام دعا کنین زودتر بمیرم راحت شم 

یه بار رفتم دارم نامه

بچه هاتم شهادت میدن نفقه میده؟...ببین طلاق خیلی سخت بخدا....

من الان ۱۰ماه در ب درم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار رفتم دارم نامه

اگه شرایطی مثل خونه ای‌ از خودتون یا خانواده تون‌که‌پشت‌تون‌باشن و سرکوفت‌نزنن‌بهتون داشته باشین و تلاش تونو‌واسه تغییر زندگی کرده باشین جواب نداده پس بکشین بهتره

میخواستم برم وسایلمو جمع کردم ولی نگذاشت گفت بشین بچه هاتو زندگی کن گفت به خانوادم هم چیزی نگو دارم ...

غیر‌خودتون هیچکی‌نمی‌تونه دنیاتونو نجات بده ‌.فقط سیاست‌می‌خواد پس و پیش کشی

2728
2740