2410
2553

منم😔🤲💔

امضام

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم مثل خودتم ولی دوتا بچه دارم سر دوراهی بلاتکلیف موندم

داری جدا میشی یا فقد فقد تصمیم گرفتی

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
تصمیم دارم ولی میترسم بچهام دخترم 8 سالشه پسرم 6 سال 

دلایلت چیه چرا جدابشی...

2714
دلایلت چیه چرا جدابشی...

کتک زدن بی احترامی بد دهنی توهین همش هم میگه نمیخوامت. برو خیانت همه چیز ولی میترسم از اینده بچه هام میگه توافقی جدا شیم بدون مهریه ولی اگه مهریه بخواهی میدمت ولی طلاقت نمیدم میرم سرت هوو میارم 

کتک زدن بی احترامی بد دهنی توهین همش هم میگه نمیخوامت. برو خیانت همه چیز ولی میترسم از اینده بچه هام ...

مهریه ت رو بگیر.دیگه راش نده.بره هر غلطی میخواد بکنه

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
کتک زدن بی احترامی بد دهنی توهین همش هم میگه نمیخوامت. برو خیانت همه چیز ولی میترسم از اینده بچه هام ...

واس کتکاش پزشک قانونی داری؟؟؟

یا بچه هات میتونن بگن؟؟

منم مثل خودتم ولی دوتا بچه دارم سر دوراهی بلاتکلیف موندم

اگه شرایط جدا شدن رو دارین آینده بچه هاتون رو‌تحت‌تاثیر کسی‌که نمی‌خوادتون‌نکنین چون جز آزار برای بچه هاتون و‌افسردگی شون هیچ‌ اتفاق دیگه ای نمیوفته

2706