2733
2734
براي كارت هم يكبار بايد بياي ويزيت و عكس و ازمايش كه اگر خواستي برگردي شهرتون با دكترت هماهنگ كن همو ...

اره ونوس جون اسمش دکتر نوری بود بهش واتساپ پیام دادم گفت اول با منشی ام هماهنگ کن قیمت و مراحل بپرس! دخترعموم گفت زمانی یا نوری هر دو خوبند حالا من گیج هی نوری رو میگم زمانی😐😂

حالا بینی ات کوچیک شده؟ من قصدم کوچیک کردنه اخه😓پکامنتا میگن قیمت جراحی شده ۳۵! مامانم حرفی نداره ولی انصافا ۳۵ میلیون واسه یه تیکه گوشت!!😐حالا انگار میخواد خونه ترمیم کنه عجب کشور هرررر دم بیلی داریم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
اره ونوس جون اسمش دکتر نوری بود بهش واتساپ پیام دادم گفت اول با منشی ام هماهنگ کن قیمت و مراحل بپرس! ...

دوستم با دكتر مودي عمل كرده هم خيلي خوب شده هم ارزونتره سال پيش ١٢تومن داده يه پيج اش رو سر بزن تو گوگل سرچ كن برات مياره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم با دكتر مودي عمل كرده هم خيلي خوب شده هم ارزونتره سال پيش ١٢تومن داده يه پيج اش رو سر بزن تو گ ...

چه میدونم عزیزم ریسکه اخه 

بینی دخترعموم خوب شده بود

دست گل ات درد نکنه خواهر😘ببخشید💐🙏

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
چه میدونم عزیزم ریسکه اخه  بینی دخترعموم خوب شده بود دست گل ات درد نکنه خواهر😘ببخشید💐🙏

به هر حال اميدوارم عمل موفقي داشته باشي و زيباتر بشي

2728
به هر حال اميدوارم عمل موفقي داشته باشي و زيباتر بشي

مرسی زیبا

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

شماوهم موفق باشی از هر جنبه ای که صلاحته 😍😍😍😍😍😘

سلام ونوس جون قبلا دکتر نوری رو معرفی کردم بهش پیلم داد گفت بینی ات زیادی انحراف داره!! خلاصه قبولم ...

دكتر جعفرنژاد خيلي خوبه برادرزاده شوهرم تازه پيشش عمل كرده اگر خواستي بري پيشش بگو از طرف مني دكتر فوق العاده ايه

2738