2737
2739
عنوان

دوستان گلم در(آی وی اف خراسان رضوی) موقتا بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 82256 بازدید | 2938 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1249051 1394/8/28 - 6:08
«بسم الله الرحمن الرحیم. أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ» سوره غافر آیه 44
کارهای خود را به خداوند واگذار مینمایم که او بحال بندگان بینا و آگاه است.
سلام زینب جون بیا تو این تایپیک بالا که گل زده اونجا فعاله
«بسم الله الرحمن الرحیم. أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ» سوره غافر آیه 44
کارهای خود را به خداوند واگذار مینمایم که او بحال بندگان بینا و آگاه است.
2728
ام:پری سال تولد:1365 سال ازدواج:1389 شروع درمان:از اردیبهشت 92 شروع به اقدام کردم مشکل خانم:سالم مشکل آقا:سالم مراحل درمان :سه بار ای یو ای .کلی دکترهای مختلف رفتم از طب سنتی تا شیمیایی آزمایشات:همه به لطف خدا سالم همکنون: دنبال دکتر خوب در مشهد هستم تا برا سیکل ای وی اف اقدام کنم
خدایا به همه یه نی نی سالم بده به منم بده

یا امام رضا تنهام نزار(یا طبیب من لا طبیب له)

سلام.

ببخشید شما گروه ندارید منو ادد کنید.   

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

سلام منم تازه به جمعتون اضافه شدم 

يه ساله اززواج كردم شهريور امسال مركز ارمغان آي وي اف كردم وفقط هم دوتا جنين داشتم ولي منفي شد هنوزم پريود نشدم !!! 😔😔

2740

سلام من هم تحت نظردکترمهدی توکلی زاده هستم دچارسندرم تخمدان پلی کستیکم دلم میخواداول درمان بشم بعداگرحامله نشدم برم مراکزدرمان یکباراقدام کردم بهم گفت بهتره آی اف کنی اماتوپروندم مشاورم نوشته بودآی یوآی  به نطرتون همین راهموادامه بدم یانه 

بیا تو این گروه که من فرستادم

سلام عزیزم. میشه منم عضو گروه کنید ؟؟می خوام میکرو کنم 

خدایا نینیامو سالم و صالح ب این دنیا بیار... لطفا ی صلوات برای سلامتی نینیام بفرستید ممنون❤