2737
2739
عنوان

بچه ها این چرا اینجوری شده + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 21 پست
والا من ی دوست دارم زنبوردار هستش ی بار میگفت عسل طبیعی شکرک میبنده🤷‍♀️🤷‍♀️

عسل طبیعی شکرک میبنده ولی قیافه ش اینجوریه ک سفت میشه مث سمنو ی دونه های ریز... ولی عسلی ک طبیعی ارگانیک نباشه به زنبوراش شکر داده باشن ب میزانی ک بهش شکر بیشتر دادهذباشن بیشتر شکرک میبنده اینجوری ک دونه های درشت بلور میبنده ک زمخت هستن و زبر و گلوگیر...ولی عسلش بازم خاصیت خودش رو داره این یکی ک استارتر گذاشته رو ک اصلا ندیدم تا حالا این اصلا عسل نیوده شاید از اوناست ک با شکر خالی و... یک حوری درست میکنن شبیه عسل باشه... و کلا تولید زنبور نیس و تو دیگ خودشون درست میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عسل طبیعی شکرک میبنده ولی قیافه ش اینجوریه ک سفت میشه مث سمنو ی دونه های ریز... ولی عسلی ک طبیعی ارگ ...

ببین بافتش شبیه شکرک نیس. یه جورایی مثل کفه. توش انگاری حباب داره

شوهرم گفت دیشب دو نوع عسل رو با هم قاطی کردم امکان داره از اون باشه؟

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
ببین بافتش شبیه شکرک نیس. یه جورایی مثل کفه. توش انگاری حباب داره شوهرم گفت دیشب دو نوع عسل رو با ه ...

دیشب خریدی؟ من شوهرم زنبور دار بود اینجوری ندیدم تا حالا فهمیدم کفه... این عسل نیس میخوای باز زنگ بزنم ب شوهرم بپرسم صایعتون نکنه ولی اگه دیشب خریدی ببر پس بده اگه ن ک استفاده نکن... 

2731
دیشب خریدی؟ بابا من شوهرم زنبور دار بود اینو ندیدم تا حالا فهمیدم کفه... این عسل نیس میخوای باز زنگ ...

نه دیشب نخریدم حدود ۱۰ ماهی میشه. از قبل عسل داشتیم تو ظرف کم مونده بوده، شوهرم دیشب عسل قبلی رو با این قاطی کرده.

آره عزیزم لطف میکنی بپرسی واسم

ببین شوهرم ک گوشی شو ج نداد. ولی زدم تو نت ببین چی اومد...  https://avrinasal.ir/دلیل-کف-کردن ...

مرسی عزیزم  خیلی لطف کردی.

پس دقیقا دلیلش همین مخلوط کردنه بوده. رنگشم خیلی تیره هست پس همون عسل کناره