2733
2739
عنوان

عربی کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 28 پست
از سایت آلا فیلمهای ناصح زاده رو ببین . عالی هستن و درصدت رو خیلی بالا میبرن

فقط ترجمه و درک مطلب داره؟ بتونم فقط اینهارو بخونم بقیش حذف کنم ؟ 

خدایا حال دلمو خوب کن   
فقط ترجمه و درک مطلب داره؟ بتونم فقط اینهارو بخونم بقیش حذف کنم ؟ 

چهل جلسه است . کامل همه چی رو داره قواعد و ترجمه و درک مطلب. عالیه. رایگان هم هست

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه دوماه دیگه کنکور انسانی دارم فقط هم ۵۰ بزنم حله چون بقیه درسهارو بالا میزنم 

پس همون کلاس الا که یه نفر گفتو ببین

ترجمه هم زیاد بخون

ترجمرو تکنیکای تست زنیشو یاد بگیر 

قلق داره 

پس همون کلاس الا که یه نفر گفتو ببین ترجمه هم زیاد بخون ترجمرو تکنیکای تست زنیشو یاد بگیر  ق ...

به نظرت خوبه بیام  قواعد ترجمه و درک مطلب بخونم میتونم ۵۰ درصد بزنم ؟؟  

خدایا حال دلمو خوب کن   
2731
به نظرت خوبه بیام  قواعد ترجمه و درک مطلب بخونم میتونم ۵۰ درصد بزنم ؟؟  

اگه خوب بخونی اره

ولی باید یه برنانه بزلری 

مثلا روزی یه درس بخونی

تست زیاد بزنی

تا نکات تستی و تکنیکارو یاد بگیری

2738

فقط تست ترجمه کار کن . با قواعد پرکاربرد 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اخه عربیم خیلی ضعیفه نمیشه قواعدو حذف کنم ؟،

سلام.  من دانشجوی پزشکی هستم و عربی درس میدم 

تو سه چها روز تمام وقت میتونم شما رو از صفر به ۴۰.۵۰ برسونم . به خدا اگه دروغ بگم. همین کار رو برای چند نفر دیگه کردم و نتیجه داد . و روش های خودمو دارم 

بهم درخواست دوستی بده کامل برات تعریف کنیم. 

راستي امروز تا دوشنبه با ۵ تا از شاگردام جمع بندی ریاضی انسانی برای امتحان نهایی داریم اگه میخوای عضوت کنم با هزینه خیلی مناسب مثلا ساعتی حدود ۲۰   ۲۵ تومن 

سلام عزیزم

منم با عربی خیلی مشکل داشتم ولی توی گوگل با یه سایتی اشنا شدم یه ویدئو حدود ده دقیقه ای درباره روش مطالعه عربی بود منابع رو هم معرفی کرده بود اون رو دیدم وضعیتم بهتر شده لینکش رو برات میذارم اگه دوست داشتی یه چک بکن

روش مطالعه عربی کنکور: https://rabinedu.com/arabic-study-method/

روش مطالعه درک مطلب عربی کنکور: https://rabinedu.com/how-to-understand-arabic/