2726
عنوان

عربی کنکور

473 بازدید | 28 پست

سلام دوستان چجوری میتونم عربی کنکور هم عمومی هم تخصصی تو دوماه  بخونم که به حد۵۰ درصد برسم اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین 

خدایا حال دلمو خوب کن   

بچه ها من تاحالا نشده تو سایت تبلیغ کنم یا چیزی بخوام ولی الان واقعا گیر کردم  ..کامنتمو اگه لایک کنید دعاتون میکنم جایزه اش زیاد تیس ولی برای من کافیه چون میخوام باهاش بسته زبان بخرم تو تاپیک نوشتم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6335351/جایزه-اش-زیاد-نیس-دعات-میکنم-لایکم-کنی?postId=187152411

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عربی فقط ترجمه بخون و لغات همین

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
روزی دو تا درس و بخون. بعد برو تست بزن. مثلا ۲۰ تا از هر درس هر روز ادامه بدی نتیجه میگیری. من اینج ...

اخه عربیم خیلی ضعیفه نمیشه قواعدو حذف کنم ؟،

خدایا حال دلمو خوب کن   

من خودم اینطور خیلی نتیجه گرفتم

برای هر درس اول قواعد بخون

حالا از روی فیلم ،درسنامه و..

بعد بیا کلماتهر درسو بخون

متنو که میخونی

تک به تک مجل اعرابی های که بلدی روش پیاده کن

وقت گیره ولی عالی

مثلا 

این فعل امره،این فعل باب انفعاله،این مفعوله ،جمله وصفیه

اینکار تو ترجمم کمکت میکنه

حتی برای متن سوالا هم اینکارو بکن 

وقت گیره 

و شاید رو هر درس مجبور شی ۳ ساعت زمان بزاری

نکته تست و کلاس هم من امتحان نکردم اما احتمالا مفید باشه

من خودم اینطور خیلی نتیجه گرفتم برای هر درس اول قواعد بخون حالا از روی فیلم ،درسنامه و.. بعد بیا ...

اخه دوماه دیگه کنکور انسانی دارم فقط هم ۵۰ بزنم حله چون بقیه درسهارو بالا میزنم 

خدایا حال دلمو خوب کن   
2706