2733
2739
عنوان

دیجی کالای عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 79 پست
اره فعال نکنی هم واریز میشه

اها مرسی

اول فکر میکردم این دنیا بامن بد کرد اما کم کم فهمیدم من با این دنیا بد کردم چون دیگه باهاش کنار نیومدم و همیشه بهش بد میگفتم اما ذهن  ما انسانها خیلی مهمه که درمورد این دنیا چی فکر میکنیم شاید این دنیا بخواد به روال ما بره اما،ما با کوچکترین اشتباه میزنیم همه چیو خراب میکنیم از کوچکترین عیب بزرگترین شو میسازیم ما باید واقع بین باشیم و با این دنیا کنار بیایم و هرچی که شد نباید بگیم تقصیر خداس😊))) من عادت دارم تاپیک قفل کنم هرکس کاریم داشت خصوصی در خدمتشم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پشتیبانی تماس بگیر حالا بماند که یه دفعه من میخواستم مرجوع کنم میگفت عکس بگیر عکس میگرفتی میگفت ...

منم دقیقا همین رو فکر میکنم

بالاخره هزینه پست رو احتمالا باید خودم بدم دیگه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
منم دقیقا همین رو فکر میکنم بالاخره هزینه پست رو احتمالا باید خودم بدم دیگه

نمیدونم راستش در مورد هزینه پست 

چون تا حالا انجام ندادم

بچه های اینجا واردن به مرجوع کردن

اگرم تو سوالات متداول بری و پیشتبانی راهنمایی میکنن هزینه میخواد یا نه ولی به احتمال زیاد نخواد 

2728
نمیدونم راستش در مورد هزینه پست  چون تا حالا انجام ندادم بچه های اینجا واردن به مرجوع کردن ا ...

مرسی عزیزم

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم