2752
2734
عنوان

طلاهاتون رو کجا قایم میکنید بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 35 پست
اره خوشم میاد اما برم بگردم ببینم چیز دیگه هم پیدا میشه 

😔😔😔

منو تنها نذار قل من🤕

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
اصلا دلامون گره خورده بهم دقیقا شما یکیال زودتر عضو شدی🧡💙❤

من ۵ساله عضوم این اکانتم بعد دوتا ترکیدنه دیگه بچه خوب شدم🤪

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
😔😔😔 منو تنها نذار قل من🤕

فدات شم😂😂😂😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
من ۵ساله عضوم این اکانتم بعد دوتا ترکیدنه دیگه بچه خوب شدم🤪

آخی....

امیدوارم دیگه مشکلی واست پیش نیاد و بمونی همیشه🌷

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
فدات شم😂😂😂😂😂

خدانکنه مهربونم😚😚😚

خدانکنه مهربونم😚😚😚

❤❤❤❤❤