2737
2739
عنوان

بنظرتون برم از ریه هام عکس بگیرم؟ اصلا این علایمم کرونا بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 28 پست
پس تا زوده جهت اطمینان حتما حتما برو پیش متخصص ریه عالی وصدرصد یه سی تی بده

نمیدونم متخصص ریه اینجا هست یا ن اگه نبود بنطرت متخصص داخلی برم یادکتر عمومی؟ 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عکس گرفته منم میخام خودم برم مستقیم سی تی بدم

پس منم یراست برم بگیرم  چون فقط مشکلم ریه هامه 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
 نزدیکی ده روزی هست ک اینطورم بنظرت کرونا باشه الان تست بدم مشخص میشه؟

اره فکر کنم برو پیش دکتر اکسیژن خونتو میگیره لازم بود میفرستت سی تی

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉
2728
ن اصلا استرس ندارم😶

خب خدا روشکر،اگه دوست داری یه روش ضد عفونی ریه رو بهت میگم انجام بده،ما خودمون این جوری خوب شدیم

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
اره فکر کنم برو پیش دکتر اکسیژن خونتو میگیره لازم بود میفرستت سی تی

آهان. باشه ممنونم

نمیدونم متخصص ریه اینجا هست یا ن اگه نبود بنطرت متخصص داخلی برم یادکتر عمومی؟ 

تا میتونی که برو پیش متخصص ریه دیگه اگه نشد برو پیش بهترین دکتر تون یعنی عالی باشه ها خیلی مهمه که پیشه یه دکتر حسابی بری و یادت باشه عکسا بگیری حتما

خب خدا روشکر،اگه دوست داری یه روش ضد عفونی ریه رو بهت میگم انجام بده،ما خودمون این جوری خوب شدیم

ممنون میشم اگه بگی

2738
تا میتونی که برو پیش متخصص ریه دیگه اگه نشد برو پیش بهترین دکتر تون یعنی عالی باشه ها خیلی مهمه که پ ...

چشم حتما خیلی ممنونم

ممنون میشم اگه بگی

پیاز رو بجو ،رو زبونت نگه دار،بعدش از راه دهان نفس بکش،چن ثانیه نگه دار،از بینی نفستو بده بیرون،چند بار انجام بده

دمنوشم اگه میخوری،آب بزار بحوشه،یکم زنجبیل رنده کن ،کمی زردچوبه وزعفرون اضافه کن بزار سرد بشه،بعدش با لیموی تازه وعسل بخور

دکترمون اینا رو کفت مان انجام دادین

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
انشالله زوتر حالت خوب بشه ❤❤

ممنون عزیزم

پیاز رو بجو ،رو زبونت نگه دار،بعدش از راه دهان نفس بکش،چن ثانیه نگه دار،از بینی نفستو بده بیرون،چند ...

خیییلی ممنون عزیزم