2733
2734
عنوان

دیشب دخترمو زدم خون دماغ شد

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 44 پست
پس از کجا یاد گرفته😯😕

میگه تو فیلم دیدم داماد عروسو بوس میکنه

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

داداشه من ماهواره داشت دید دختر3سالش یسره میرقصه فروخت رفت

این دیگه خیلی رفته تو بهر فیلماش 

بچه های الان ماشالله خییییییلی میفهمن باید بیشتر هواستون باشه 

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ک مادرشی میگی علف انتظار نداشته باش بقیه خوب دخترتو بگن بعدا

منظورم اینه که هیچی یادش ندادم😩😩😩

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2728
آخه دلم از این میسوزه همون لحظه باهام آشتی کرد. بمیرم واسش

عزیزدلمممم مامان مهربون خودت و سرزنش نکن، چه دختر خوبی داری ،حواست باشه از این به بعد آروم باهاش صحبت کنی و یادش بدی چی اشتباه چی درست ❤️❤️❤️

ماهواره دارین ؟ مام داشتیم کلا جمعش کردیم جز بد اموزی هیچی نداره 

آره اما فقط برنامه کودک میبینه باهاش که اونام صحنه دارن

2740
شوهرم هم میگه الان تو سن حساسیه داره ترسو وعقده ایش میکنی

خواهر برادر شوهرم نمیدونی چطور بلدن تربیت کنن!

بچه ها شونو تا ۷سالگی آزاد میذارن. میذارن پادشاهی کنن.. 

برادرشوهرو جاریم ک تا حالا دست رو بچه هاشون بلند نکردن. اگه ی پخ کنن، بچه ها ازشون حساب میبرن!!!!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
آره اما فقط برنامه کودک میبینه باهاش که اونام صحنه دارن

برنامه کودکای ماهواره اکثرا صحنه دارن 

اصلا خونه ای که بچه  و نوجوان باش ماهواره اشتباه مگر اینکه شبکه هاشو قفل کنین و محکم مدیریتش کنید 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
خواهر برادر شوهرم نمیدونی چطور بلدن تربیت کنن! بچه ها شونو تا ۷سالگی آزاد میذارن. میذارن پادشاهی کن ...

از کجا بلدن؟ کتاب خاصی خوندن؟ 

فحش ما لازم نیست  ولی در مورد عاق فرزند هم برید مطالعه کنید

😭😭😭

از کجا بلدن؟ کتاب خاصی خوندن؟ 

نمیدونم بخدا..

خودشونم خوب تربیت شدن. لابد از مادرشون یاد گرفتن...

از شانس خجسته ام مادر مادربزرگم سر زا میمیره. پدرشم زن میگیره و میره. مادربزرگم یتیم و زیر دست مادربزرگای خسیس و نق نقوش بزرگ میشه. هیچی بلد نیست. الان ک نزدیک ۷۰سالشه مث ی بچه ۱۰ساله میمونه! مامان منم هیچی یاد نگرفته از مادرش ولی خب خودش خواسته متفاوت باشه و از اطرافیان ی چیزایی یاد گرفته کلی نسبت ب من هیچ کاری انجام نداده چون تو سن ۵۰سالگی تازه داره میفهمه روش تربیت چطوره!! ولی خب دیگه دیره!!! خیلی دیر.

منم برای همین نمیخوام بچه دار بشم. بنظرم بخشیش ارثیه ولی ۸۰٪ اکتسابیه. برای همین کتابها، پیج و کانالهای مختلف تا حدی کمک میکنن و ی مشاور خوب. بخدا نذار دیر بشه.. من از مادرم زخم خوردم سر ندونم کاریاش..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706