2410
2553
عنوان

دیشب دخترمو زدم خون دماغ شد

962 بازدید | 44 پست

دیشب دخترم گیر داده بود ب داداشم که بیا لب بدیم باهم عروسی کنیم. منم عصبی شدم ی دونه آروم زدم تو دهنش یهو دیدم خون دماغ شد. تا نیم ساعت بند نمی اومد. عکسشو گرفتم از دیشب هی نگاش میکنم گریه میکنم. نمیدونم چطوری باهاش برخورد کنم. عذاب وجدان دارم

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بدترش کردی ک!

من ک تربیت کردن بلد نیستم میدونم کارت اشتباهه..

میکشوندیش تو اتاق حالیش میکردی تا حدی..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

5 سالشه. می‌گفت تو فیلم یاد گرفتم. شوهرمم گفت باید ماهواره رو جمع کنم درصورتی که من اصلا فیلم نمی بینم

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2714

لازم بوده براش جلوشم فیلمایی که اینجوری روش تاثیر میزاره نبینید ذهن بچه رو درگیر نکنید 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
بدترش کردی ک! من ک تربیت کردن بلد نیستم میدونم کارت اشتباهه.. میکشوندیش تو اتاق حالیش میکردی تا حد ...

اصلا هیچی از تربیت نمیدونم تا الان که5 سالشه فقط مث علف رشد کردی هیچی یادش ندادم😭😭😭

یدونه بزن تویه دهن خودت تا خون بالا بیاری چطور دلت اومدواقعا بچه از دیگران یاد میگیره از بزرگتر یاد میگیره بیین درحقش چه سهل انگاری کردی بعدشم چیزی که نشده بود شما با این کارتون بیشتر تحریکش میکنین که این کار رو انجام بده

🤍 perfect paradise 🤍
2706