2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالا سلامت بیان بغلت با خیرو برکت برای منم دعا کن نی نی سلامت بیاد همش نگرانم 

نگران نباش عزیزم 😘 ان شاالله به حق این روزای عزیز نی نی قشنگتو سالم و سلامت بغلت بگیری گلم

به هرکسی میگم نگرانم میگن تو بیخودی نگرانی ، کلافم 

چرا بیخود خب نگرانی داره واقعا من اول استرس سرویکس افتاد ب جونم بعد تیرویید بعد قند الانم دیوونه شدم امشب ی عکس از لب شکری دیدم استرس اون افتاده ب جونم اصن ادم نیستم 

چرا بیخود خب نگرانی داره واقعا من اول استرس سرویکس افتاد ب جونم بعد تیرویید بعد قند الانم دیوونه شدم ...

دور از جون ، کاملا درکت میکنم ، هیچکسی مثل مادر نگران بچه اش نیست ، وای وای امان از روزی که مادرشوهر و خواهر شوهرم اضافه بشن

2738
خداروشکر خواهرشوهر ندارم ولی مادرشوهر دارم نگم براااات 🤭😂

وای وای درکت میکنم ، من تازه دو ماهه باردارم مادرشوهرم می‌بینمتم همش با نیش خند میگه چرا شکم درنیاوردی؟ 

انقد که حسودن ، دوتا دختراش ترشیدن با اخلاق گندشون ۴۰ سالشونه

دور از جون ، کاملا درکت میکنم ، هیچکسی مثل مادر نگران بچه اش نیست ، وای وای امان از روزی که مادرشوهر ...

باید خیلی شکم داشته باشی 4تا بارداری

حداقل یکیشو بنداز 3تاشو نگه دار نمیشه؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

راستی جنسیت بچه هات چیه

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت