2737
2734
عنوان

خانومای باردار کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 27 پست
نه گلم هیچی نیس ک استرس وارد نکن ب خودت  هیچی نمیشه فقط استراحت کن ک جلوشو بگیره دکترت ، انشالل ...

انشاالله خدا از زبونت بشنوه🤲🏻💐

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ننوشته ،تمام جواب ان تی چند بار خوندم اصلا طول سرویکس نزده 

سلام مامان ستایش عزیز

خیلی خوشحال شدم که دوباره باردار شدی انشاالله که صحیح و سالم بغلش بگیری

عزیزم شرمنده مزاحمت شدم یک سوال داشتم

شما برای از بین بردن موهای زائد شکم و بدن تو بارداری از چه چیزی استفاده میکنی؟ (ژیلت، پودرهای مو بر بدون بو (واجبی) که میگن شیمیائیه، پودرهای مو بر بودار)؟

عمم باردار شده میگه نمیدونم چی استفاده کنم که ضرر نداشته باشه 

ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام مامان ستایش عزیز خیلی خوشحال شدم که دوباره باردار شدی انشاالله که صحیح و سالم بغلش بگیری عزیز ...

سلام عزیزم ،ممنونم انشاالله قسمت همه ی منتظرا 🤲🏻

لیزر و اپیلاسیون که طی بارداری توصیه نمیشه ولی موبر(واجبی) و ژیلت خوبه البته واجبی بدون بو

2731
سلام عزیزم ،ممنونم انشاالله قسمت همه ی منتظرا 🤲🏻 لیزر و اپیلاسیون که طی بارداری توصیه نمیشه ولی م ...

مرسی عزیزم 

یعنی واجبی بودار ضرر داره؟

آخه میگه چند بار از واجبی بودار استفاده کرده الان میترسه مشکلی برای بچش به وجود بیاد 

واجبی بدون بو مواد شیمیایی نداره؟

مرسی عزیزم  یعنی واجبی بودار ضرر داره؟ آخه میگه چند بار از واجبی بودار استفاده کرده الان میتر ...

واجبی معمولا بی ضرره،از این جهت میگم بدون بو استفاده کنید چون بوش چندش اوره و شبیه بوی لجنه ،ولی بدون بوش یه بویی شبیه صابون داره 

واجبی معمولا بی ضرره،از این جهت میگم بدون بو استفاده کنید چون بوش چندش اوره و شبیه بوی لجنه ،ولی بدو ...

مرسی عزیزم شرمنده اینقدر سوال می پرسم

عزیزم برای از بین بردن موهای شکم هم میشه از واجبی بدون بو استفاده کرد؟ یا ژیلت بهتره؟

2740
سلام مامان ستایش جان خوبی عزیزم ؟ چقدر خوشحال شدم تاپیکت را دیدم ؟ به سلامت کوچولوت به دنیا اومد؟&nb ...

سلام عزیز دلممممممم ،حالت چطوره گل پسرت چطوره؟

بله خداروشکر منم مامان یه گل دختر شدم 🥰خودت چطوری ؟گل پسرت الان حتما حسابی بزرگ شده از طرف من ببوسش 😘😘