2410
2553
عنوان

خانومای باردار کمک

338 بازدید | 27 پست

دوستان ،من سونوی انومالی ۱۸ هفته و ۳ روز انجام دادم ،توی جوابش نوشتهOS=15/3mm

این یعنی چی ؟طول سرویکسم کوتاهه؟؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ننوشته ،تمام جواب ان تی چند بار خوندم اصلا طول سرویکس نزده 

کوتاهه ، پیاده روی و نزدیکی نکن تا بری دکترت احتمالا سرکلاژ بکنه نترس فقط استراحت کن 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2714
کوتاهه ، پیاده روی و نزدیکی نکن تا بری دکترت احتمالا سرکلاژ بکنه نترس فقط استراحت کن 

ببین گلم عکس سونومو گذاشتم میشه ببینی؟

ببین گلم عکس سونومو گذاشتم میشه ببینی؟

اره عزیرم درست خوندی استراحت کن برو دکترت حتما، اوخی ۲۳۱ گرمه😍 انشالله ک صحیح و سالم بغلش بگیری 

اره عزیرم درست خوندی استراحت کن برو دکترت حتما، اوخی ۲۳۱ گرمه😍 انشالله ک صحیح و سالم بغلش بگیری&nbs ...

وای پس خدا بهم رحم کنه ،بعد ۸ سال انتظار و مصرف داروهای جورواجور حامله شدم الانم با دیدن جواب سونو استرس گرفتم ،خدایا خودت کمکم کن 🤲🏻

وای پس خدا بهم رحم کنه ،بعد ۸ سال انتظار و مصرف داروهای جورواجور حامله شدم الانم با دیدن جواب سونو ا ...

گلم ب خودت استرس واردنکن برای نی نی کوچولوت ضررداره چیزه خاصی نیس فقط فقط استراحت کن تابری فردادکتر.جنسیتشوبهت گفت؟

نمیدونم چه حکمتیه وقتی میمیری میشی عزیزدل همه ههههه
گلم ب خودت استرس واردنکن برای نی نی کوچولوت ضررداره چیزه خاصی نیس فقط فقط استراحت کن تابری فردادکتر. ...

از اول بارداری استراحت بودم الانم کماکان مثل قبل ،جنسیتش دخمله👱‍♀️

وای پس خدا بهم رحم کنه ،بعد ۸ سال انتظار و مصرف داروهای جورواجور حامله شدم الانم با دیدن جواب سونو ا ...

نه گلم هیچی نیس ک استرس وارد نکن ب خودت  هیچی نمیشه فقط استراحت کن ک جلوشو بگیره دکترت ، انشالله ک هیچی نمیشه فکرای بد نکن 

2706