2733
2739
عنوان

کسی اینجا دندون پزشکی میخونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 27 پست
اول بحثم در امدش بود الان دارم نگا میکنم درسامو و میخوام بخونم اصن دوسشون ندارم واسه همین خواستم ببی ...

اها موفق باشی عزیزم 

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ک داری واسه کنکور میخونی چطوریاس؟ میشه هنوزم قبول شد با تلاش ؟

ببین حدودا هفتصد هزار نفر کنکور میدن بعد درسا به شدت سخت شده زیست که کلا ترکیبی شد شیمی هم مفهومی ترکیبی بعد از اونور سهمیه ها و ... خیلی سخت شده ولی خب اگه واقعا میدونی اگه تلاش کنی موفق میشی خوبه امسال که نمیرسی فکر کنم برا سال بعد باید بخونی عزیزم بعد اینه مثلا اگه سال ۹۷ زیست میزدی ۶۰ قبول بودی دیگه اونجور نیست باید بالای ۸۰ باشی واینا 

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 
2728

الان دیگه فقط تلاش مهم نیست هزینه خیلی داره من یک سوم کتاب تست و اینا گرفتم شد یک میلیون خورده ای هنوزم ناقصه  و کلی دیگه باید بخرم بازم از مشاور ها بپرس گلم 

ن عزیزم من از بچهای سال بالایی و اساتید پرسیدم تغذیه طرح نداره

والا من اونموقع که تو بیمارستان طرح میگذروندم  ۳ نفر اونجا بودن صبح تا ظهر فقط همو نگاه میکردند😄، بعد میگفتن تغذیه خوندن، طرحشون بود

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
داشتم امروز درس رژیم درمانی مو میخوندم ...اصن‌دوسش نداشتم ☹☹☹

نگاه تو رو خدا😄

خدا کیو راضی کنه؟

کاش من به جات بودم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
والا من اونموقع که تو بیمارستان طرح میگذروندم  ۳ نفر اونجا بودن صبح تا ظهر فقط همو نگاه میکردند ...

نمیدونم شاید داشتن کار میکردن🤣🤣🤣

تو رشتت چیه؟؟؟ داری دوباره کنکور میدی؟

2740
نمیدونم شاید داشتن کار میکردن🤣🤣🤣 تو رشتت چیه؟؟؟ داری دوباره کنکور میدی؟

من علوم آزمایشگاهی خوندم

والا یه سال ارشد امتحان دادم واسه تغذیه قبول نشدم