2726

خوش به حالت، من آرزوم بود تغذیه قبول بشم اما نشد که نشد😓

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین تایپکای قبلیتون خوندم اصلا تو کشور ما درامد ربطی به رشته نداره کافیه پارتی داشته باشی و زرنگ باشی دیگه اونموقع متخصص جلبک دریایی هم باشی قلب میدن عمل کنی دیدم که میگم ولی اگه بخوایی دوباره کنکور بدی درسا خیلی سخت شدن خودم کنکوری هستم برا سال آینده از الان هم اگر بخونم معلوم نیست عزیزم چی بشه 

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 
نمیدونم...من همینطوری انتخابش کردم هیچی ازش نمیدونسم

عاااالیه

راحت میشینی تو دفتر کارت، رژیم درمانی میکنی، تر  تمیز و با کلاس

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
عاره هرچی درسای خودمو میخونم حس میکنم دوسشون ندارم ...با اینک اینده اش عالیه

الان درسای دندون پزشکی رو علاقه داری ؟ به نظرم حست زود گذره عزیزم ترم ۵ واقعا دیگه چیزی نمونده دلت میاد دوباره از اول بخونی اینهمه تلاشت جی میشه پس

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 
ببین تایپکای قبلیتون خوندم اصلا تو کشور ما درامد ربطی به رشته نداره کافیه پارتی داشته باشی و زرنگ با ...

اول بحثم در امدش بود الان دارم نگا میکنم درسامو و میخوام بخونم اصن دوسشون ندارم واسه همین خواستم ببینم کسی رشته دندون میخونه ک درساشو ببینم چطوره

2706