2737
2734
عنوان

کیاسه ماهه ی اول بارداری ان بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 41 پست
من نصف علایم پسر دارم نصف علایم دختر دارم 😅😅😅

به علائم نیست اصن

حالت تهوعم داری

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
من از خانواده هاهم خجالت میکشم ... ولی بهم میگن این یه سیر طبیعی هست که همه باید طی کنن ..اینجوری فک ...

ن باباخجالت چیه - من با پدرم انقدر راحتم ک از ویارمم بهش میگم از تکونای کوچولوی بچه هم بهش میگم بابامم شوخی میکنه باهام با مادرمم راحتم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم ..ندارم

خب پس خوبه چون منکه دیگه خسته شدم 

راسی خجالتو منم دارم فک کنم بچه اولو طبیعی باشه😂

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2738
انشالا  سه ماهه اقدام کردم ولی خبری نیست،

روزای تخمک گذاری بیشتر اقدام کن.. و گرمی جات زیاد بخور .هم خودت هم شوهرت.. مثه شیره انگور... کاسنی

بعد هنوز دیر نشده.. من شنیدم پریودای منظم مشکلی ندارن

روزای تخمک گذاری بیشتر اقدام کن.. و گرمی جات زیاد بخور .هم خودت هم شوهرت.. مثه شیره انگور... کاسنی ...

چند ماهه همسرم داره گرمیجاتو،کاسنی میخوره،ولی خودم هیچ.

ممنون از بابت راهنماییت مهربون

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.