2737
2739

وای دوتا گنجشگ کوبیدن به شیشه الان یهو از ترس جیغ زدم   ابروم رفت سرکار وای من خیلی ترسوام با این سنم خجالت نمیکشم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
احتمال قوی

احتمالا یکی هست که خیلی ساله تو جنگل مونده و کسی ازش خبر نداره.قبلا یه فیلم اینجوری دیدم همه فک میکردن مرده مرده ولی تو جنگل زندگی میکرد قیافشم شده بود مث حیونا پشمالو شده بود همه فک میکردن جنه 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که انقد از این چیزا دیدم دیگه برام عادی شده😂😂😂

دقیقا من نمیدونم چرا اصلا برام ترسی نداشت

شاید البته روز بود اینجوری بودم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
فیلم ماه رمضونه؟

اره گلم شبکه یک میده 

ساعت ۱۰ و رب شب فک کنم

تکرارشم ساعت ۹ دیدم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2740
اره گلم شبکه یک میده  ساعت ۱۰ و رب شب فک کنم تکرارشم ساعت ۹ دیدم

مرسی عزیزم😘

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛