2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب دیدم ترسیدم دیگه نمیبینم 🤐

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2731
همیشه که شبکه یک تکرار فیلماش سه ونیمه اینم احتمالا همون باشه ،ولی چه وحشتناک بود

جدی؟؟؟میگن خیلی روحیه خراب کنه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بزن تو نت

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

وای اون تیکه داخل جنگلو دیدم تا صب از ترس خابم نبرد.با عرض پوزش دسشویی هم میترسیدم برم تا صب از دلدرد ترکیدم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2738
در مورد چیه

جن و اینا

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
باور کن قلبم میخواست وایسته .

دقیقا من که دیگه نمیبینم

من همینجوریم اذیتم اینا ببینم که شبا خودما بی ادبی خیس میکنم  انگار این فیلما واسه بچها ساخت یعنی جی باید سریال محتوا داشته باشه اونم سریال ماه رمضونی هرچیزیا نمیشه واسه جذب مخاطب ساخت که 😥😥😥

تا حالا اینجوری فیلم ایرانی تو تی وی ندیده بودم ترسناکه واقعا نخصوصا اون جنه پشت درخت  

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706