2733
2734
رفتم حموم. تواون فاصله همسرورفیقش اومده بودن منم نمیدونستم باحوله اومدم جلوی دوستش😐😐😐هروقت یادش م ...

وای شوهرت چی گفت بهت؟🤭🤭

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همین صبح زودداشتم باگوشی براشوهرم دعوامیکردم صداموانداخته بودم روسرم حرفای بدبعددیدم همسایه شنیده😣ضایع شدم ازترس آبروم چنددفه قبل گوشی دستم گرفتم الکی میگفتم این زنه چرااینطوریه اومده اینجاست گوشی باشوهرش دعوامیکنه خونه من آبروم رفت جلودروهمسایه الان فک میکنن منم، 😑مثلامیخاستم همسایه فک کنن من نبودم فامیلمون بوده🥺🥺الان موندم چ گ و ی بخورم

عشق اول واخرم.... 

خالم اینا تازه از شهرستان اومده بودن خونمون (ما خونمونو 3 سال میشد خریدیم ولی اونا تازه دیدن) برامون کادو دکوری آوردن

چند ماه بعد عمم اینا خونه جدید گرفته بودن ماروهم دعوت کرده بودن خونشون، وقت نبود مامانم اینا کادو بگیرن همون کادویی که خالم آورده بود و دست نزده بود همونو بردیم به عنوان کادو ولی من نمیدونستم اونو میخوان کادو بدن

تو خونه عمم وقتی مامانم کادو رو داد بلند گفتم عه این همونی نیست که خاله داده  

فک کنم عمم هیچوقت از اون دکوریه استفاده نکرد  

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد

من یبار خونه مادرشوهرم بودم نیاز به پول داشتیم عجیب من تو خودم بودم،تلفنشون زنگ خورد برادرشوهرم برداشت بچم که بغلش بود گذاشت رو بلندگو حرف زد اون اقا یه چیز گفت من متوجه نشدم به من گفت یا برادرشوهرم اصلا هم روحش خبر نداشت من اونجام وصداش رو میشنوم،برادرشوهرم ناراحت شد که اونطرف این حرف روزدزود قطع کرد گوشی رو من با حالت ناراحتی رفتم اتاق گریه کنم اصلا اشکام بند نمیومد برادرشوهرم دنبالم اومد که ناراحت نشو به من گفته ولش کن اون ادب نداره مغزش کوچیکه واین حرفا تا میخواستم سنگینی حرفشو بگم یه حباب از دماغم دراومد  ترکید،وای خدا من وسط گریه حالا مگه خندم بند میاد ،یادم میاد دوست ندارم جلوش ظاهر شم ،منی که انقد براشون کلاس میزاشتم  از اون روز دیگه اون نازی سابق نیستم

امان از روز حسرت،روزی که کار به آخر رسد.               (  قرآن کریم  )                                                     مراقب دل خودمونو واطرافیانمون باشیم کثیفش نکنیم با غیبت وتهمت ودروغ وقضاوت نابجا و... ،روز حسرت خییییلی نزدیکه(آدم عاقل با مغز سالم هر حرف درستی رو حتی از کسی که همیشه میگه اما بهش عملم نمیکنه قبول میکنه ومیزاره سرلوحه زندگیش)                    لطفا برا خونه دارشدنم یه صلوات بفرستین ممنونم  
2740
رفتم حموم. تواون فاصله همسرورفیقش اومده بودن منم نمیدونستم باحوله اومدم جلوی دوستش😐😐😐هروقت یادش م ...

محض رضای خدا بگو که پشمالو نبود پاهات🤣🤣🤣🤣

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم  
ولی خداییش  یه سوتی مشترک بین همه هس اونم(چَبد کرب)

تا حالا اینو نگفتم ولی بلو اله رو گفتم😁(الو بله)😂😅

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد

تازه نامزد کرده بودم برای اولین بار با خواهر شوهرم که ۱۲سال ازم بزرگتره و اصلا ندیده بودمش و یه شهر دیگه بود تلفنی  خواستم حرف بزنم شوهرم ک گوشیو داد دستم گفتم الو خدافظ عاطفه جون خوبین،؟؟؟شوهرم ک کلا پخش و پلا شد از خنده خواهر شوهرم اصلنننن بروی خودش نیورد ولی معلوم بود بزور خودشو نگهداشته نخنده.الانا صبحا شوهرم ک از خواب پامیشه میگه خدافظ صب بخیر یا میاد خونه میگه خدافظ خانومی حالت چطوره😪بنظرتون ببخشمش؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت❤650☆☆☆شونصدمین کاربریمه🙄 نی نی سایت انقد منو نترکون برم دیگه رفتمممممم دیگه نه من نه تووووو😓
🤣🤣🤣🤣

بیشتر ازین ناراحتم که خیلی با ناز و ادا حرف میزدم و میخواستم کلاس بزارم.

همیشه عشق باشد همیشه برکت❤650☆☆☆شونصدمین کاربریمه🙄 نی نی سایت انقد منو نترکون برم دیگه رفتمممممم دیگه نه من نه تووووو😓
2706