2733
2734
عنوان

تا حالا ب کی زیادی محبت کردین و پرو شده و انت

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 29 پست

من

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چ لحاظ 

ازهمه لحاظ مثلا هی رعایتش وبکنی وقانع باشی سربه زیرباشی هرچی اون دلش میخوادباشی بهش ازگل کمترنگی به خانواده اش احترام بگذاری البته خانواده شوهرمن که منوتزپسرشون بیشتردوست دارن ولی شوهرم پرروشدجنبه نداشت الانم دارم برعکس ایناروانجام میدم تاسکته کنه بمیره 

که داندبه جزذات پرودگارکه فرداچه بازی کندروزگار  
2731
ازهمه لحاظ مثلا هی رعایتش وبکنی وقانع باشی سربه زیرباشی هرچی اون دلش میخوادباشی بهش ازگل کمترنگی به ...

چطوری متوجه شدی پروو شده

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
2740
به دخترم و پسرم و خیلی پشیمانم 

چرا

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
همسرم به هر کی محبت کرده بلافاصله پررو شده و پرتوقع 

چرا واقعا 

چطوری متوجه شدی پروو شده

ازرفتارش ازطرزحرف زدنش انگارازمن بالاترمیبینه خودش وازبس باهاش خوب بودم دلش وزدهارشد یه  حرف برخلاف میلش میزدم زودازکوره درمیرفت الان درمرحله بی محلی وسگ محلی به سرمیبره 

که داندبه جزذات پرودگارکه فرداچه بازی کندروزگار  
برا اینکه پررو و پرتوقع شدن هر جا زیادی محبت کردی زیادی میشی 

چند سالشونه

سلام والا به جاری و خواهرم هرچقدر محبت کردم آخرش کبابم کردن ولی دست خودم نیست باز میبخشم

چطوری کباب ت کردن😄

2706