2726

ظارش بالا رفته

بعدش چکار کردین

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

با رفیقام.  الان محل نمیدادم ب هیچ وجه،حساب کار اومده دستشون

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به یکی خیلی محبت کردم،تقصیرخودم بود بیش ازحد خوبی کردم.اونم فک کرد وظیفمه،آخرشم آدم بده شدم.

الان دورشو خط کشیدم،تولیست سیاه

ضعیف نیستم اما وقتی حرف تو میشود گریه امانم را میبرد،دلتنگتم آبجی💔                                         

یادش بخیر زمان دبیرستان یه نفر بود که هیچکس محل سگ بهش نمیذاشت فقط من چون دلم واسش میسوخت ادم حسابش میکردم و با خودم برگشتن به خونه میوردمش و کرایه ماشینشه میدادم چون زیاد وضعشون خوب نبود مجبور بود پیاده بره خلاصه دوسال باهم میرفتیم و میومدیم و سال سوم که درگیر کنکور بودم دیگه کمتر میدیمش ولی وقتی هم میدیمش خیلی خودش رو میگرفت و فک میکرد خیلی رفته بالا(رفتهدبود بدن سازی قیافه میگرفت واسع من) کنکور دادیم و رفت دانشگا ما موندیم پشت کنکور اون با چندتا دختر رفیق شد و هروقت میدیمش تو محله یا جایی یه جوری رفتار میکرد من خندم میگرفت ن به اون به خودم که اینقد به این بی ارزش اون ززمان اهمیت میدادم

من معتقدم آدم به مارمولک اینقدرمحبت کنه تاآخرش بشه تمساح وآدموبخوره ، ولی به شوهرزیادمحبت نکنه تاروش زیادبشه نظرشخصی 

که داندبه جزذات پرودگارکه فرداچه بازی کندروزگار  
من معتقدم آدم به مارمولک اینقدرمحبت کنه تاآخرش بشه تمساح وآدموبخوره ، ولی به شوهرزیادمحبت نکنه تاروش ...

از چ لحاظ 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

بله به خواهرشوهرم بعدم فکرکرد ازش میترسم که نی نی به لالاش میزارم و زبون ندارم(چون اون روی سگموندیده بود فکرمیکرد زبون ندارم)دیگه بعد اینکه سگ محلش کردم یکی دوبار جواب دندون شکن بهش دادم به خودش اومده

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
2706