2737
2734
عنوان

سفت شدن دردناک سینه در شیر دهی. تروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 6240 بازدید | 28 پست
روزانه میخوره والا مرتب  شیرم چربه ممکنه از اون باشه ؟

اره عزیزم اگر تجمع چربی یا عفونت بشه جریان شیر متوقف میشه یا مثلا خون میاد بیرون . ما به این سفت شدن سینه برای شیر میگیم رگ کردن . و کاملا طبیعیه بدید نی نی بخوره تا سینه راحت بشه . و این که حتما نوبتی شیر بدید هر دور یه سینه تا سینه ای شیر توش جمع نشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم اگر تجمع چربی یا عفونت بشه جریان شیر متوقف میشه یا مثلا خون میاد بیرون . ما به این سفت شدن ...

جریانش متوقف نشده والا قشنگگگ شیر میاد

الان  کیسه اب گرم گذاشتم  حس میکنم داره شل میشه 

بدم بچه بخوره یا بدوشم بریزم دور؟

🕊
جریانش متوقف نشده والا قشنگگگ شیر میاد الان  کیسه اب گرم گذاشتم  حس میکنم داره شل میشه&nb ...

نه میتونه بخوره . اگر نگرانید اولشو بریزید دور بقیه شو بدید بخوره حیفه

2731

سلام از هر دو سینه به انداز شیر ندادی این جوری شده  حوله ای گرم کن بزار روش یا مثلاً کیسه آب گرم بعد ماساژش بده با روغن با دستگاه مکش یا بچه یا شوهرت مک بزنه 

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
جریانش متوقف نشده والا قشنگگگ شیر میاد الان  کیسه اب گرم گذاشتم  حس میکنم داره شل میشه&nb ...

شیر جمع شده تو سینه بده جوجه ات بخوره دوبار که بخوره خوب گیشی. منم اوایل اینج ر میشدم. میدادم میخورد. البته یه بار که جون نداشت دادم شوهرم مک زد که بلد نبود و بدتر شد.

الانم از دیروز تا حالا درد سینه گرفتم. یه ۵یا ۶ساعت یادم نیست شیرم رو ندوشیدم از فردا ظهرش دررم شروع شد. وقتی دارم میدوشم دردش برا چند دقیقه میره ولی باز دوباره برمیگرده. حالا امروز میخوام برم دکتر. 

2740
اره عزیزم اگر تجمع چربی یا عفونت بشه جریان شیر متوقف میشه یا مثلا خون میاد بیرون . ما به این سفت شدن ...

ببخشید میگم الان دقت کردم هم دیشب هم الان بچه زیر این سینه‌م گریه شدید میکنه و نمیگیره

🕊
ببخشید میگم الان دقت کردم هم دیشب هم الان بچه زیر این سینه‌م گریه شدید میکنه و نمیگیره

ممکنه چربی باعث بسته شدن مجرای شیر شده باشه اگر هنوز سفت و دردناکه حتما باید به دکتر نشون بدید مشکل حادی نیست ولی دارو میخواد که من اطلاع ندارم 

رفتم والا فقط سفالسکین داد

انتی بیوتیکه عزیزم شیر رو رقیق میکنه و کم . البته بعد قطع درست میشه سر ساعت بخورید درست میشه انشاالله