2733
2739
عنوان

پد بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 37 پست
عزیز پیج اینستایی ک پد دارن و بی زحمت بهم میدی

من از این دوتا پیج خریدم معتبرن

قیمت هاشونم خیلی باهم فرقی نمیکنه ولی یکیشون سایت داره برای خرید که راحتتره خرید ولی اون یکی باید بری دایرکت

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
من از این دوتا پیج خریدم معتبرن قیمت هاشونم خیلی باهم فرقی نمیکنه ولی یکیشون سایت داره برای خرید که ...

مرسی عزیزم ❤️ 💋 💋 

حالا از پد ها راضی هستین؟؟ 

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ❤️ 💋 💋  حالا از پد ها راضی هستین؟؟

خواهش میکنم گلم😘🌹

چندباری که استفاده کردم راضی بودم و عفونت نمیکردم اصلا ولی چون خیلی تنبلم تو شستشو و اینا بخاطر همین کم استفاده میکنم😅😅😅

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
خواهش میکنم گلم😘🌹 چندباری که استفاده کردم راضی بودم و عفونت نمیکردم اصلا ولی چون خیلی تنبلم تو شس ...

اره واقعا شست و شو سخته 😂😂😂

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 
2728
فقط 5 روز؟ من که ده رووز. یه سوال خبر دارین میشه کمترش کرد یا نه؟ منظورم این که بشه 5  روز یا س ...

من اکثرا ۴ روزه گاهی هم ۳ روزه

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡
غیر بهداشتی نیس برای اونهایی که به پد های یکبار مصرف حساسیت دارن خوبه ولی شستنش سخته و زمان بر من اس ...

درسته👌

مرسی عزیزم که نظرتو باهام به اشتراک گذاشتی❤💋

2738