2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما این معنی رو ک اومده عکسش بده فردا میخوام ببینم

گلم شما یه حالی به دلت بده برو قران رو از اول بخون به فارسی پیداش میکنی...

من از کل قران چجوری پیدا کنم این ایه رو 🤔🤔فقط یادمه اول های قران بود

😍😍😍
گلم شما یه حالی به دلت بده برو قران رو از اول بخون به فارسی پیداش میکنی... من از کل قران چجوری پیدا ...

فکر نمیکنم

من ک میخوام بخونم ولی اینجور جمله نمیشه خدا خودس خبر داره ینی چ یا قیامت یا تناسخ 

فکر نمیکنم من ک میخوام بخونم ولی اینجور جمله نمیشه خدا خودس خبر داره ینی چ یا قیامت یا تناسخ&nbs ...

بخون مطمئن باش پیداش میکنی اون جمله رو...

حتی خدا راجع به ۴تا زن عقدی هم تو اسلام گفته که درصورتی که هیچگونه تفاوتی بین زن ها قائل نشن میتونن ۴تا زن بگیرن در غیر این صورت جایز نیست ولی مردهای مسلمان ...

😍😍😍
بخون مطمئن باش پیداش میکنی اون جمله رو... حتی خدا راجع به ۴تا زن عقدی هم تو اسلام گفته که درصورتی ک ...

سلام علیکم

از قرن‌ها پیش در هندوستان نظریه‌ای به نام "تناسخ" طرح شد که از برگشت ارواح و بازگشت مکررشان به دنیا سخن می‌گفت. این نظریه با گذشت زمان، رفته رفته توجه عده زیادی از مردم جهان را به خود جلب کرد و حتی کسانی به عنوان یک عقیدۀ مذهبی به آن دل بستند. در خلال این مدت متمادی دانشمندان بزرگ این مطلب را مورد بحث و انتقاد قرار دادند و چندین دلیل بر بطلان آن اقامه نمودند.

اسلام، بازگشت ارواح به دنیا در قالب یک شخص دیگر یا یک موجود جاندار برای انجام کارهای خوب و به دست آوردن شرایط همزیستی با ارواح را قبول نداشته و صریحا آن‌را رد می‌کند. قرآن در این‌باره می‌فرماید: "چون یکیشان را مرگ فرا رسد گوید: پروردگارا، فرمان ده مرا به دنیا باز گردانند، شاید کارهای نیکی را که در گذشته ترک کرده بودم،(در حیات آینده) انجام دهم،(پاسخ داده می‌شود): هرگز، این سخنی است (بی‌اساس) که گوینده خود می‌گوید (و به آن ترتیب اثر داده نمی‌شود) و از پی (مرگ) اینان عالم برزخ است تا روزی که قیامت فرا رسد و از قبرها بر انگیخته شوند".

امام رضا(ع) می‌فرماید: "کسی که تناسخ را بپذیرد و به آن عقیده داشته باشد، به خدای تعالی کفر ورزیده و بهشت و دوزخ را غیر واقعی تلقی کرده است.

2738
من حس میکنم زندگی قبلیم یه آشغال عوضی لاشی بیشرف بودم که الان اینقدر در عذابم  در واقع دارم کا ...

ببخشید خندم گرفت دور از جونت باشه دختر چه حرفیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀