2752
2734
عنوان

بابام میگه نا مادریتو مامان صدا کن😖

| مشاهده متن کامل بحث + 7196 بازدید | 236 پست
خودمم🤣🤣🤣🤣 گفتم کارتمم اومد الان تو کیفمه😂😂😂ولی بازم بابام چیزی بش نگف😐

خوبه همین ک کارته تو کیفته عالیه😂😂😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه حالا یکی دوبار شاید گفتم تو دهنم نیشس😐🌠

من خودم نامادریم 

دخترم وقتی میاد از در تو میپره تو بغلم انگار دنیا رو بهم میدن 

ولی یه وقتا مامانش یادش میده میاد قیافه میگیره و اخم میکنه ناخواسته ازش ناراحت میشم و حس بدی بهش پیدا میکنم 

محبت محبت میاره زندگی ارزش ناراحتی و غصه خوردن نداره

2731
38 سالشه گراز😑 من 14😐 اذیت و بس😐پدرمو در آوارد اَ نامادری سیندرلا بد تره این😐

بچه که نیستی عزیزم

شما تلاشت رو بکن برا شیرین شدن زندگیت 

ولی اگر دیدی اذیتت میکنه اهمیت نده بهش 

خدا هر چی ظالمه از روی زمین نابود کنه ایشاا....

من خودم نامادریم  دخترم وقتی میاد از در تو میپره تو بغلم انگار دنیا رو بهم میدن  ولی یه ...

بر عکس نامادری من خیلی سنگدله 

خیلی دلمو شکسته 

از اون اوایل هیچ تلاشی نکرد با من ارتباط بگیره برعکس فقط بد اخلاقی 

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚

واقعا بده با مرد بچه دار ازدواج کردن، مردی که مبخواد ازدواج کنه اول باید دخترشو شوهر بده بعد زن بگیره. اون خانم خیلی اشتباه کرده با وجود شما پدرتون رو به همسری قبول کرده عمرشو به پای شما تلف میکنه که چی؟! آخرش بیایی بگی فلان و بهمانه؟! 

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
بر عکس نامادری من خیلی سنگدله  خیلی دلمو شکسته  از اون اوایل هیچ تلاشی نکرد با من ارتباط ...

خدا لعنت کنه همچین ادمایی رو که به یه بچه نمیتونن محبت کنن

بسپرش به خدا عزیزم اهمیت نده اصلا 

خدا لعنت کنه همچین ادمایی رو که به یه بچه نمیتونن محبت کنن بسپرش به خدا عزیزم اهمیت نده اصلا 

نه لعنت نکن اونم ادمه بالاخره 

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
واقعا بده با مرد بچه دار ازدواج کردن، مردی که مبخواد ازدواج کنه اول باید دخترشو شوهر بده بعد زن بگیر ...

Disslike 

عزیزم قضاوت نکن در مورد زندگی مردم  کسی همچین زنایی رو مجبور نکرده عمرشونو تلف کنن انتخاب خودشونه