2737
2739
من حس میکنم میتونی بهتر از اونو داشته باشی و اینکه حس میکنم اخلاقت خیلیا رو جذب میکنه 

حس شیشمی؟!

نمیدونم شاید .دوس دارم با یه ادم خوبی باشم الان .خسته شدم از تنهایی .ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باشه عزیرم . مرسی❤💖حس خوب بهم دادی .

ولی بنظرم با منطقت پیش برو بیشتر ولی میدونی بعضی وقتا که آدم سردرگم میشه نمیدونه چکار باید بکنه و چی درسته چی نه من آرزو دارم برات که زودتر نجات پیدا کنی از سردرگمی و برات دعا میکنم که تا صبح خوشبختی رو با تمام وجودت بغل بگیری❤

جهان سوم کشور نیست شخص است
وای چقدره راست😍 بنظرت اونی که بهش فکر میکنم بهم فکر میکنه و پشیمونه؟

گاهی ولی سردر گمه حرفی یا چیزی ازارش داده و غرورش اجازه نمیده پیش قدم بشه کسی سعی داره بهش نزدیک بشه ولی اون هنوز فکرش مشغول توئه 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
دقیقااااا💪😂تنکس ‌ در مورد کراشم بگو؟؟بنظرت ادم خوبیه؟؟بدرد من میخوره اصلا؟؟،با من فقط جذب ظاهرش ش ...

عجله نکن فکر شلوغی داره دوستای خوبی دورو برش نیست و هنوز به چشمش نیومدی 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2738
سلام عشقم چرا ترکم کرده؟ برمیگرده یا نه؟

بر میگرده ...رقیبی هست یا بخیلی اما سدی بینتونه .. غمت زیاده ...اون بهت فکر میکنه اما تحت تاثیر کسی قرار گرفته صبر کن پشیمون میشه اما اینکه رجوع کنه هست ولی احتمالش قوی نیست 

مرسی❤بنظرت آخرش چی میشه؟

اگه کم نیارین بهم میرسین ولی سخت ....

ولی بنظرم با منطقت پیش برو بیشتر ولی میدونی بعضی وقتا که آدم سردرگم میشه نمیدونه چکار باید بکنه و چی ...

مرسی از دعای قشنگت و پر ار انرژی مثبت .تنکس  

هم چتین💖🌼❤

برات دعا میکنم بهترین برای خودت پیش بیاد❤❤❤

مرسی عزیزم ❤💐