2737
2734
عنوان

حرکت جنین☹

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 23 پست
یعنی هیچی تاحالا حس نکردی؟؟؟حتی تیک؟؟

نه اوایل فقط یه لرزش کوتاه بودکه گفت سکسکشه دیگه اصلا

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
تپل نیستی؟ من شکمم چربی نداره، تقریبا از ۱۶ هفته متوجه میشم

نه بابا۵۰ کیلوبودم الانم شدم۵۳

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش هرچی نی نی بزرگتر بشه تکوناش بهتر احساس میشه تا ۲۵هفته دیگ کااامل حس می‌کنی برای من ...

عزیزم😍ایشالا

2731
میگند اصل تکونها که اگه تکون نخورد باید نگران بشی ۲۵ هفته به بعده

کاش بفهمم اخه توسونوجنب وجوشش زیادبودفقط نمیفهمم

تا دوهفته دیگه حتماحس میکنی ببین هرچی دیرتربهتر زود حس کنی هی وسواس میگیرتت چرا امروز کم تکون خورد. ...

نه خب گاهی میخوابه دیگه😁

2738
اره نوشت جفت قدامی ولی گفت عادیه چیزی نیس که

اره عادیه، جفت منم قدامیه فقط دیرتر حرکاتشو میفهمی

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️