2733
2739
عنوان

مامانای پسردار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 36 پست
منم از الان نگرانم. دلشو ندارم. پسر من الان 45 روزشه. به نظرت بعد از واکسن دوماهگی ببرمش یا قبلش

هر چی زودتر باشه بهتره چون هنوز تحرکی نداره  یا شیر میخوره یا میخوابه

مثل مویت حرف مردم را رها کن پشت گوش...
اتفاقا من با چندتا اورولوژ اطفال حرف زدم همشون میگفتن تا یکسالگی فقط حلقه. بعد از یکسال بخیه. یه روش ...

اینایی که من ازشون پرسیدم یکیش دکتر بهار اشجعی بود و یکی دیگه دکتر مولائیان که اسم و رسمی دارن جز بهترینا هستن

البته حلقه رو گفتن زیر شش کیلو 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چند وقتشه؟بردیش؟

الان پنج سالشه هنوز ختنه اش نکردیم، ان شاءالله اردیبهشت اینده

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
منم از الان نگرانم. دلشو ندارم. پسر من الان 45 روزشه. به نظرت بعد از واکسن دوماهگی ببرمش یا قبلش

شنبه ببر اول ویزتش کنن بعد بهت همون هفته وقت ختنه بدن

باید با واکسن دوماهگی ده روز فاصله داشته باشه چون واکسن ایمنی رو کم میکنه و بدنش ضعیف میشه. 

پسر من جای ختنش که خوب شد دمر شد با اینکه دوماهگی ختنه کرده بودم خیلی زود دمر شد اصلا خبر نمیکنن که

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
الان پنج سالشه هنوز ختنه اش نکردیم، ان شاءالله اردیبهشت اینده

عزیزم بالای یکسال که اصلا حلقه اندازش نیست تنها گزینتون همون سنتیه‌ با هر دکتری که مشورت کنید  نظرشون همینه‌ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اذیت شد؟پسر من ۲۰ ماهشه هنوز نبردمش دلم نمیاد میگم بزرگتر شه بعد

وای عزیزم هرچه زود تر ببرش هرچی کوچکتر باشه بهتره نمیفهمه

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
عزیزم بالای یکسال که اصلا حلقه اندازش نیست تنها گزینتون همون سنتیه‌ با هر دکتری که مشورت کنید  ...

میدونم عزیزم من خودم جراحی رو ترجیح میدم منتها پسر من طبق نظر پزشک تا الان ختنه نشده، البته امسالم بخاطر کرونا جرئت نکردم ببرمش ولی ایشالا بهار اینده دیگه باید ختنه یشه