2733
2734
عنوان

مامانای پسردار بیاین

181 بازدید | 36 پست

بگین پسرتون رو توی چه سنی ختنه کردین؟ شنیدم یا بخیه میزنن یا حلقه میندازن. کدوم بهتره؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

20روزه خنته اش کردم الان 40روزشه بخیه زدن الان خیلی خوبه 

دکتر گفت خیلی خوب کاری کردی زود اوردیش درد رو حس نمیکنه

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2738
خیلی کوچیک بود دو سه ماهگی حلقه بود

مشکلی نداشت؟حلقه بهتره؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ب امیدخدا تو چهل روزش ختنش میکنم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین من از فوق تخصص جراح عمومی و ارولوژ اطفال(دو شخص مختلف ) پرسیدم اصلا روش حلقه رو قبول ندارن، میگن فقط سنتی یعنی همون جراحی، بعد هم من پسرمو یکماهگی بردم جراح عمومی قبول نکرد ختنه اش کنه چون التش کوچیک بود گفت اگر ختنه بشه ممکنه دچار چسبندگی بشه ، بعد هم که از پوشک گرفتمش متوجه شد کج جیش میکنه که دکتر گفت با ختنه این مشکلشم رفع میکنن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
ببین من از فوق تخصص جراح عمومی و ارولوژ اطفال(دو شخص مختلف ) پرسیدم اصلا روش حلقه رو قبول ندارن ...

البته بگم این دکترا جز دکترای خوب و با تجربه هستن، دکتر اطفال پسرمم گفت سنتی تو بیمارستان ختنه اش کنیم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706