2737
2739
قطعا از کارای ایران توی خاور میانه خبر تدارن ایشون ، حتما شما هم مثل ایشونین ،، کار از دیده کشور های ...

میبندم تاپیکو با اجازه... بعضیا فقط دارن ی مشت حرف حفظ شده رو تکرار میکنن

از چه چیزی خبر ندارم؟ شما منو خبر دار کنید 

توصیه میکنم برین از سایت های معتبر خبری اخبار رو دنبال کنین ،،از سایت کشور های بی طرف ، از افراد مطمئن،،الان مردم یا دارن شبکه خبر میبینن یا بی بی سی که متاسفانه هر دوش داره دروغ تحویل مردم میده ،،،اطلاعاتتون رو در مورد فعالیت های ایران بالا ببرین 😊جون اینا هوای پیمای خودشونو زدن و داشتن پنهونش میکردن که دستشون رو شد ،،خیلی کارا کردن و دستشون رو نشده ،خواهش میکنم برین و اطلاعات جمع کنین و اینطور کورکورانه حتی از کشرتون دفاع کنین ،،ایرانه ما رو افراده للیق اداره نمیکنن دوسته عزیز ،،ایران الان اون چهره ی محبوب رو نداره بین مردم جهان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شعورتون در همین حده ک نمیفهمید این بچه ها بزرگای فردان..اول یاد بگیرید کی بخندید بعد لطفا بخندید😊

ببخشید آخه دست خودم نیست من با یه برانداز واقعی بحث کردم هنچین چیزایی و نگفت که شما میگین 

شما دیگه اینو نگین که حرفای منو تو اینترنشنال و بلدین تکرار کنین😂😂

خدایی ک من ازش شناخت دارم اونایی ک باهاش هم عقیده بویی از شعور بردن ک متاسفانه در هوادار های خود پاک پندارش زیاد دیده نمیشه😀

توهینی که کردی و نشنیده می گیرم فقط جواب این حرف و که می گین روسیه و ترکیه بی طرفن تو مسائل خاورمیان ...

خبر دارم ولی در مورد فعالیت هسته ای ایران و مشکلاتش با امریکا بی طرفن و رک و راست میگن مشکل از کجاس ؛ اوکی شما عقیده دارین که بی طرف نیستن؟؟باز به حرفاشون گوش بدین ،پشیمون نمیشین ؛؛لااقل میفهمین چقد دروغ تا حالا شنیدین

2740
واقعا نمیفهمتون همین مدل ادمای اینطوری بچه هارو سن های خیلیییی کم از خدا میترسونین برید یکم تحقیق ک ...

بله قطعا همینطور باید باشه 

تو این تاپیک رو نگاه کن ۹۹ درصد از آدما مخالف با عقیده من بودن تو ابعاد بزرگ تر جامعه هم همینطوره

تا وقتی افرادی هستن که فقط از دین اجبار حجاب و نمازش رو بفهمن نه چیز بیشتر قطعا خدا برای بچه هاشون ترسناکه همونطور که برای خودشون ترسناکه

این ناشی از جهل آدماست که مطالعه ای راجع به مسائل دینی ندارن و متاسفانه تفکرات غلط شون رو به بچه هاشون انتقال میدن 

ایران هرکاری کرده برای دفاع از مرزهای خودش بوده هیچ وقت شروع کننده جنگ نبوده و تمام این سالها در مقا ...

منظورم جنگی که سالها پیش بوده نیست ، شما جدا از چیزی خبر نداریددوسته عزیز ،،بحث بی فایده س ؛بازم میگم در مورد فعالیت ایران در سال های اخیر تو منطقه تحقیق کنین