2737
2739
من فکرمیکردم های های گریه میکنم چون شهر دیگه ازدواج کردم ولی اصلا یادم رفت!!! دریغ از یه قطره اشک.بق ...

نه من شهر خودم بودم،ولی چون پدرم نبود🖤

همه داشتن برای بابام ریز ریز گریه میکردن،اگه منم گریه میکردم،میشد صحرای کربلا دیگه😐😁

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کسیو دوست دارم اگر خدا کمک کنه احتمالا همین چند وقت بهم برسیم ،وقتی خودم تصور میکنم پای سفره عقد اونقدر گریه میکنم و هق هق میکنم ک حالم بد میشه ،و مطمئنم در واقعیت هم گریه شدید میکنم خیلی دارم زجر میکشم 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2731
میشه بگید دوتاتون چند سالتونه ؟

من ۲۵سالمه ،و طرفم۳۸سالشع ۴سالع در ارتباطیم 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
میشه بپرسم طرفتون ک  ۳۸ سالشه چرا ۴ سال طول داد برا اینکه به خواستگاری بیاد؟

سه سال اول فقط دوستم داشت ،ولی من از همون روز اول عاشق شده بودم اونقدر تلاش کردم تا یکسال عاشق من شده ،بعدش مشکلات اقتصادی و بیماری براش پیش اومد ،ب دعای شما اگر خدا بخواد تا قبل عید بیاد خواستگاری

2740