2737
2739
عنوان

ریحون دیلی چقدر خوشگله.(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 4212 بازدید | 28 پست

خوشمان نیامد

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

من در مقایسه با این مثه ماه شب چهارده ام 🤣

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در مقایسه با این مثه ماه شب چهارده ام 🤣

همه نی نی سایتی ها همینن .😂😂⁦✌️⁩

من عکس هرکیو ازجنیفر و نیکول کیدمن گرفته تا پردیس فاطمی و اناشید تو سایت دیدم اکثر نی نی سایتی ها گفتن ما از این خوشگلتریم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
همه نی نی سایتی ها همینن .😂😂⁦✌️⁩ من عکس هرکیو ازجنیفر و نیکول کیدمن گرفته تا پردیس فاطمی و اناشید ...

راست گفتن خو😎😎

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
2740
دوسدارم اونایی ک میگن خوشگل نیست بدونم ب کی میگن خوشگل

من فقط هانده و اشواریا رو خوشمل میبینم😄😥❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

عزیزم منتظر باش تا نینی سایتی ها بیان جوری بکوبنش که دیگه هوس نکنی به کسی جز خودشون بگی خوشگل 😂 اینجا فقط دو نفرو خوشگل میدونن یک خودشون یکی هم هانده ارچل😑 همینو و بس✋ هرکی دیگه رو بگی خوشگله به صدوپنجاه روش مختلف میکوبنش و هزاران ایراد ازش میگیرن که ثابت کنن خیلی زشته   

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
همه نی نی سایتی ها همینن .😂😂⁦✌️⁩ من عکس هرکیو ازجنیفر و نیکول کیدمن گرفته تا پردیس فاطمی و اناشید ...

خدا یه کم از اعتماد به نفس اینارو به من بده حله .

یعنی فک کن خوشگلترین مدلو تو سایت دیدم میگن ما از این خوشگلتریم 🤭حالا

عکس نصف سایتم تو تاپیک عکس ها من دیدما.چنگی به دل نزدن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.