2737
2734
عنوان

برا خودتون یا فامیلاتون اتفاق افتاده که...

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 32 پست
کنکور 99 من شوهرم کنکور را برگزار می کنه توی شهرمون اینجوری گفته  دیگه نمیدونم واقعا چی بوده ...

اها ،نه این برا کنکور نود وهشت هست ولی کنکور ۹۹ که همه سوالا ساعت ۹ پخش بود چون اصن نظارتی نبود بخاطر کرونا، ببخشید شوهرتون دراین موردی ک برا رفیقم پیش اومده راه حل یا اطلاعی ندارن که بدونه باید‌ کجا پیگیری کنه؟

اها ،نه این برا کنکور نود وهشت هست ولی کنکور ۹۹ که همه سوالا ساعت ۹ پخش بود چون اصن نظارتی نبود بخاط ...

اینو دیگه نمیدونم ولی فکر کنم چون اون آزمون را شرکت نکرده کاری از دستش ساخته نیست

خودش بره سازمان سنجش پیگیری کنه بهتر به نتیجه میرسه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘