2733
2739
عنوان

کادو تولد خواهرشوهرمو چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 111 پست

البته کادو و تبریک دارم براش ، اما یا چن روز عقبم یا جلو، سعی میکنم از برادرم بپرسم اگه یادم بمونه البته، ولی اینا نشونه این نیست که دوستش ندارم یا برام مهم نیست، خیلییی هم عاشق خانم برادرم هستم و خیلییی هم دوستش دارم

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

ما تو خونواده برا بچه ها مرتب جشن و کادو داریم اما برای خودمون نه، مثلا خونه خواهرم هستیم کادوی برادرم رو میدیم، اصلا انتظار دعوت و جشن هم نداریم، بخاطر همین شاید باورتون نشه، من همیشششه تولد همسرم رو فراموش میکنم  اونم بخاطر اینه که تو شناسنامه زدن شهریور در صورتیکه زمستون به دنیا اومده ، شهریور رو به رسمیت نشناختم، برای خودش شهریور مهمه، اما من حتی یادم نیست چندمه شهریوره  

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باشم صد میدم و تمام  چون بی احترامی ها کردن بهت چرا باید احترام زیادی بذاری  به گوشت ...

اون هفته هم دعوتشون کرده بودم خونه ام سه تاخواهرشوهرام باهم یه شیرینی خوری گرفتن برام نگاه کردم اینترنت قیمتش صدوخورده ای گفتن جای شیرینی گفتیم ی چیز بگیزیم بمونه کلا زیاد مایه نمبذارن حالا موندم شکلات بگیرم یا یه شال بافت ارزون یا صد بذارم پاکت

2728
شاید مثل من هستن، تولدا یادش نمیمونه، من تولد بچه ها رو از بس هر سال گرفتیم میدونم اما تولد زن داداش ...

نه اینا حافظشون قویه همه مادرشوهرم ز زد بقیه هیشکی نزد جتی شوهرمم اینستاش تبریک گفت دیگه همه فهمیدن

اون هفته هم دعوتشون کرده بودم خونه ام سه تاخواهرشوهرام باهم یه شیرینی خوری گرفتن برام نگاه کردم اینت ...

شال بهتره ...اره بابا عین خودشون کن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰