2733
2734
عنوان

فقط خانمی که خرج داره ، ارج داره ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1425 بازدید | 43 پست
خوب اینجا اغلب خانم ها بدون استقلال مالی و سن کم ازدواج کردن  برای نمایش خودشون،  شغل و ت ...

چقدر روشنفکری تو خیلی از حرف زدنت خوشم اومد کاش یه دختر مثل تو پیدا میکردیم واسه داداشم میگرفتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستم مدتها بود  تو ذهن م بود  که  این تاپیک  رو  با این محتوا بزنم&n ...

من همه ی اینایی ک گفتیو دارم تعریف نمیکنم از خودم ولی خریدام همیشه در حد نیازمه ن ب قول شما بکنم ت‌ چش مردم

بنظر من یه زن باید استانداردهای خودشو حفظ کنه یعنی به سلامت و زیباییش برسه و براش اولویت باشه و قسمتی از خرجش برای دکتر محصولات مراقبت پوست لباس خوب آرایشگاه باشه و به خودش احترام بذاره اینطور شوهرشم میدونه باید بهش احترام بذاره و تهیه کنه واسش من همیشه کرم مرطوب کننده ومحصولات پوستیم باید فراهم باشه غذای سالم میخورم و برای خودم ارزش قائلم و اطرافیانم میدونن اینطوریم و احترام میذارن

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
2731
چقدر روشنفکری تو خیلی از حرف زدنت خوشم اومد کاش یه دختر مثل تو پیدا میکردیم واسه داداشم میگرفتیم

لطف داری شما 

زنهای ایران انگار دارن عقب گرد میکنن،  فقط یه قسمت اندرونی مونده تا راهش بندازن 

من میگم به خودمون احترام بزاریم.برای خودمون ارزش قاعل شیم.دکتر پوست رفتن و باشگاه رفتن و لباس مرتب و ...

چرا  کمتر کسی  به   کتاب مفید خریدن و خوندن  اشاره میکنه ؟!

خانمی که  برای  فکرش  و برای  ساختن شخصیت ش  هزینه میکنه  ،  کجای  مرتبه ی  احترام  قرار میگیره  ؟

گاهی یادمون میره بنظرم  حواس مون  به مراقبت های  روح و فکر و شخصیت هم باشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740

ضرب المثل که از اساس اشتباهه! 

تو زندگی مشترک همه چی به طرف مقابل بستگی داره! 

یکی هست اگه صرفه جویی کنه و کمخرج باشه شوهرش سواد اقتصادی نداره و گند میزنه به پس اندازشون!!!  یا از خودگذشتگو برای ادمی که قدر نمیدونه!!! مطمئنا بعد یکی دوسال زندگی ادم طرفشو میشناسه و میتونن راحت تغییر رویه بده!

بنظر من یه زن باید استانداردهای خودشو حفظ کنه یعنی به سلامت و زیباییش برسه و براش اولویت باشه و قسمت ...

جسارتا 

کتاب خوندن  ،  به روز  بودن  به لحاظ فکری  هم  در دایره ی  توجه  و هزینه هاتون هست  ؟! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
چرا  کمتر کسی  به   کتاب مفید خریدن و خوندن  اشاره میکنه ؟! خانمی که  برای ...

خوب باید به روحیه و شخصیت اون خانوم هم دقت کرد.من با ورزش و خرید حالم خوبه.شما با مطالعه.اون با ارایشگاه رفتن.منظور اینه که به خودمون بها بدیم.رها شیم از این که سنگ زیر اسیاب بودن کار یه زن خوبه

جسارتا  کتاب خوندن  ،  به روز  بودن  به لحاظ فکری  هم  در دایره ...

بله صد در صد کتاب خوندن باشگاه کلاسای آموزشی و امثال اینها و در کل هر چیزی که به سلامت روح و جسم و مغز کمک کنه و باعث آرامش و احترام به خودم بشه رو واسش هزینه میکنم ولی چون مراقبت پوست و سلامتی بیشتر بود اونو گفتم

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
خوب باید به روحیه و شخصیت اون خانوم هم دقت کرد.من با ورزش و خرید حالم خوبه.شما با مطالعه.اون با ارای ...

دوست خوب من

بحث م حال خوب مون نیست

بحث م  نوع نگاه مون  نسبت  به  احترام و جایگاهِ  یه خانمِ 

تصور عموم  اینِ  که  هر کس  بیشتر  لباس بخره و  آرایشگاه  بره و .... پس محترم تره !!!

عرض من این که  ؛  خب !  بعدش ؟  بعد از  لباس خریدن  چی ؟   بالاخره که در معاشرت با آدمها و همسر و ...  باید  لب باز کنیم و حرف بزنیم !  به روز  هستیم ؟  مطالعه داریم ؟  فکر  پخته و ساخته داریم ؟