2737
2739
عنوان

سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 25 پست

سزارین خیلی خوبه.تا پنج روز بعدش درد داری.ولی قابل تحمل.زیر سرت بالشت نذار تا کمر درد نگیری.قهوه هم بخور برای سر درد.اگه درد داشتی شیاف بذار.حتما سوپ یا شربت بخور تا مدفوع کنی.وگرنه بعدش مشکل داری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو بیمارستان خصوصی تندیس  آدرس دقیقش تو نت هست حتی پیج هم دارن اینم پیجش dr. nedasalari عمم ...

چه بیمه ای رو قبول میکنن؟؟ هزینش چقدر شد؟؟

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
منم به خاطر مشکل تنفسی سز انتخاب کردم . ببین طبیعی خیلی بهتره  اگه سز شدی برو خاتم  اتا ...

راضی بودین از سزارین؟؟ اذیت نشدین؟

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
سز اول چی خوبه راحته؟؟؟ من یدونه بچه میخام دراینده ولی از طبیعی میترسم 

منم میترسم..هعییی😔😔

2740
سزارین خیلی خوبه.تا پنج روز بعدش درد داری.ولی قابل تحمل.زیر سرت بالشت نذار تا کمر درد نگیری.قهوه هم ...

منم تصمیمم سزارینه...لااقل درد طبیعی رو نمیکشم بعد ببرنم سزارین...میدونم وسط زایمان کم میارم

[QUOTEج=174338875]من برا سزارینم اول بی حسی زدن منم ترسو کلی جیغ زدم و ترسیدم دیکه داشتم میمردم بیهوشم کردن😁😐[/QUOTE]

ای جانم....منم ترسو هستم😂😂😂خوبه دیگه بیهوش شدی سریع زایمان کردی...ترسم بلاخره باید یه جا به درد بخوره دیگه😊