2703
2553
عنوان

سزارین

236 بازدید | 25 پست

خانومایی که سزارین داشتین بیاین کمک...هزینه و اسم بیمارستان رو بگین و کمی اطلاعات بدین بهم؟؟؟ چطوری بود سزارین؟؟ 

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

به خاطر مشکل تنفسی که دارم سزارین رو انتخاب کردم..بیمارستان خوب لطفااا

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=174332599]سعی کن بیمارستان خصوصی بری که دهنت سرویس نشه  بهت رسیدگی کنن کنارت باشن یه اتاق برا خودت داشته ...[/QUOTE  بیمارستان خاصی رو نمیشناسم.

2720

بیمارستان خوبی میشناسین معرفی کنین بهم؟؟

گوگل سرچ کن  کجایی؟

تهرانم...یه مدت محب یاس رفتم ولی الان ناراضی هستم...ان تی بچمو گفتن ۳ بعد کلی آزمایش و خرج خداروشکر چیزی نبود

2714

طبیعی بودم شهرستانم نزدیکترین بیمارستان رفتم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
بیمارستان خوبی میشناسین معرفی کنین بهم؟؟

منم به خاطر مشکل تنفسی سز انتخاب کردم .

ببین طبیعی خیلی بهتره 

اگه سز شدی برو خاتم 

اتاق خصوصی بگیر 

8 تومن در میاد 

طلا داری بفروش حتما اتاق خصوشی بگیر 

#شهدای شاهچراغ
2706