2737
2739
عنوان

درمورد ازدواجم کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 29 پست

اتفاقا بچه های طلاق عاطق عاطفی خلا بیشتری دارن تا اونا ک تکلیفشون معلومه وواقعا طلاق گرفتن

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین چند ساله جدا شدن دلیل جدایی شون چی بود بعد از جداشدن این پسر براش مشکلی پیش نیومد؟ منم ...

خانوادش تفاهم نداشتن اینم شاید دو تا دعوا دیده سرجمع بعد از جدا شدنشونم  یمدت سیگاری شد ولی ترک کرد و از ۱۸ سالگی رو پای تودش ایستاده 

2728
#حاجت #مشکل_گشا 🍃🌸تجربه شده🌸🍃 🍃توی مولودی حضرت علی اکبر خانوم مداح تعریف می کرد که ...

خدارو شکر که دینت رو از مداح جماعت گرفتی

روی قرون وسطا درو سفید کردین.

مداح اسمش روشه یعنی مدح و چاپلوسی. می از این خواب غفلت بیدار میشیم. دین یعنی اخلاق

چرا مسخرست؟ میترسن. من چند مورد دیدم پدرو مادر جدا شدن مادره نمیذاره بچه هاش زندگی کنن. باعث شدن بچه ...

هوممم اینم هست ولی خانواده من بیشتر میگن پسره مشکل داره تا خانواده میگن ممکنه عصبی باشه و فلان درحالیکه تو ۶ سال من چیزی ندیدم 

2740
هوممم اینم هست ولی خانواده من بیشتر میگن پسره مشکل داره تا خانواده میگن ممکنه عصبی باشه و فلان درحال ...

حق دارن. میترسن. به هرحال تو جدایی بچه ها بیشترین آسیب میبینن. سعی کن مطمئن شی. خیلی رفتارا تازه بری زیر یه سقف خودشو نشون میده. فکر نکن تو دوستی کاملا میتونی طرفت بشناسی

خانوادش تفاهم نداشتن اینم شاید دو تا دعوا دیده سرجمع بعد از جدا شدنشونم  یمدت سیگاری شد ولی ترک ...

در کل بچه هایی که وسط ماجرای طلاق والدین شون بودن بیشتر ضربه روحی میخورن تا بچه هایی که یکی از پدر مادرشون فوت کرده

برید مشاور حتما

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
بابا ديگه گذشت اون زمون كه طلاق قبح باشه

بله و واقعا این تقصیر بچه ها نیست که مادر و پدرشون طلاق میگیرن و بچه ها می مونن با این طرز فکرا...یعنی یک جورایی بابت کاری ک مقصر نیستن مجازات میشن

البته حیلی ها هم هستن که این طرز فکر و ندارن

بله و واقعا این تقصیر بچه ها نیست که مادر و پدرشون طلاق میگیرن و بچه ها می مونن با این طرز فکرا...یع ...

دقيقا همينجوره

خانواده هايي با فرهنگ بالا اين قضيه رو درك ميكنن 

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
2706