2703
2553
عنوان

درمورد ازدواجم کمک میخوام

271 بازدید | 29 پست

۵ ۶ ساله با یه پسری دوستم طرف همه جی داره خیلیم اخلاقش خوبه ولی خانوادم گیر دادن که چون بچه طلاقه بده من چیکار کنم نمیخوام هیچکدومو از دست بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

#حاجت

#مشکل_گشا

🍃🌸تجربه شده🌸🍃

🍃توی مولودی حضرت علی اکبر خانوم مداح تعریف می کرد که یه خانومی 8 سال مشکل بزرگی داشته که به هیچ طریقی حل نمی شده این ختمو دو هفته انجام داده به شکل معجزه اسایی مشکل هشت سالش حل شده الحمدلله و انقدر به این ختم عقیده پیدا کرده که از خانوم مداح خواسته بود تو هر مجلسی که میره این ختمو اطلاع رسانی کنه

☘طریقه ختم: این ختم یک هفته ایه و از روز شنبه شروع میشه

☘روز شنبه توی یه ساعت معینی (اون خانوم قبل از اذان ظهر این اعمال رو انجام میداده تا ختمش کنه به نماز ظهر) حدیث شریف کسا خونده بشه و بعد 2 رکعت نماز هدیه به حضرت رسول و بعد از نماز تسبیحات حضرت زهرا گفته بشه

☘روز یکشنبه باز تو همون ساعتی که روز قبل خوندین حدیث شریف کسا+2رکعت نماز هدیه به امام حسن+ تسبیحات حضرت زهرا

☘دوشنبه حدیث شریف کسا+ 2رکعت نماز هدیه به امام حسین+تسیحات حضرت زهرا

☘سه شنبه حدیث شریف کسا+2رکعت نماز هدیه به حضرت علی+تسبیحات حضرت زهرا

☘چهارشنبه حدیث شریف کسا + 2 رکعت نماز هدیه به حضرت زهرا +تسبیحات حضرت زهرا

☘پنج شنبه حدیث شریف کسا+ 2 رکعت نماز هدیه به جبرئیل(به عنوان ششمین نفری که وارد کساء یمانی شده)+تسبیحات حضرت زهرا

☘و جمعه بازم حدیث شریف کسا+2 رکعت نماز صاحب الزمان(همون که 100 تا ایاک نعبد و ایاک نستعین داره)+تسبیحات حضرت زهرا

تو هروز بعد از هر بار که اعمال رو انجام دادین حاجتتونو از خدا بخواین قسمش بدین به حق پنج تن.

🍃🌸بسیار مجرب🌸🍃

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

https://t.me/joinchat/AAAAAENcvw3iglolVUWLxA

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2714
چون فکر میکنن ممکنه کمبود هایی رو توی زندگیش داشته باشه و من نظری ندارم در مورد این موضوع...

بابا ديگه گذشت اون زمون كه طلاق قبح باشه

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

به خانوادم میگم من نطر شما برام حجته اما چون دل من رضا بشه بگید منظورتون از بد چیه؟ و ازشون میخواستم هرطور که خیالشون راحت میشه اقا رو بستجن و بشناسن و منم قانع کنن که بده طرف

ضمن اینکه طلاق چیزیه که همین الان امکان داره برای والدین شما هم پیش بیاد..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

خب ببین چند ساله جدا شدن

دلیل جدایی شون چی بود

بعد از جداشدن این پسر براش مشکلی پیش نیومد؟

منم باشم یه کم حساس میشم رو این سوال ها. چون خیلی چیزها تو روح و روان بچه تاثیر داره 

اگه‌همه اینا اوکی بود چه اشکال داره ازدواج کنین

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2706