2737
2734
عنوان

شلوار پلنگیم شوهرمو بردم زیرسقط

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 21 پست
تو این شرایط اقتصادی  ،  خیلی باید  هوای مردها رو داشت ، گناه دارن واقعا ...

بخدا اشکش نزدیک بود بیاد گفت چه بلایی سرم اوردی این چه کاری بود کردی من بدبخت ازصبح کارکنم تا شب بعد یه تومن بمونه توکارتم منم گفتم من ازامشب زن زندگی شدم تامام

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کاری کردی ادم تا قسط برای خودش درست نکنه پیشرفت نمی کنه ی سال بخور نون و تره ی عمر بخور نون و کر ...

البته ک کهرشون اضافه کاری نداره ولی مجبوربودم این وامو بنویسم اردیبهشت ک نی نی بیاد کلی هزینه مهمانی وبیمارستان وشیرینی وگوسفندمیشه مانمیتونیم یه جا بدیم ک مجبوربودیم قرض کنیم ولی الان وامو ک نوشتم ۱۰میلیونه بهم گفت فروردین بهم میدش دیگه خیالمون ازاریبهشت راحته اخه میدونی ک اردیبهشت فصل بی پولی همه پول ها روعید خرج میکنیم

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
بخدا اشکش نزدیک بود بیاد گفت چه بلایی سرم اوردی این چه کاری بود کردی من بدبخت ازصبح کارکنم تا شب بعد ...

کاش  یه ذره بیشتر درک شون کنید  .  تو این برهه از زمان  ،  کسب روزی حلال  ، واقعا سخته ... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
کاش  یه ذره بیشتر درک شون کنید  .  تو این برهه از زمان  ،  کسب روزی حلال &n ...

عزیزم خیلی ولخرجه ممکنه تااخرهفته حقوق ندن بهش وفقط ۱۰۰تومن توکارتش بود بعد رفت ۶۰تومن شیرینی خرید گفت هوس کردم 😐😐

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

۶ تومن کمه😑😑😑

ما با قسطو وام و پول آب و برق ۳ تومن کلا درآمده شوهرمه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بخدا اشکش نزدیک بود بیاد گفت چه بلایی سرم اوردی این چه کاری بود کردی من بدبخت ازصبح کارکنم تا شب بعد ...

پس انداز کار درستیه ولی قبلش باید حساب کتاباتون و می کردید شوهرت و راضی می کردی والا تا اخرین قسط ی ریز غر می زنه