2726
عنوان

شلوار پلنگیم شوهرمو بردم زیرسقط

576 بازدید | 21 پست

دیدم اینجا کاربرا میگن فلانین بیاین منم میخوابگم دیگه😅بیشترم به شلوارپلنگی معروفم اینجا🤕😓خب بگذریم بچه ها شوهرم میخواست سکته کنه امشب خانم های اینجا گفتن شوهراتونوببرین زیر قسط ووام تا ولخرجی نکنن امشب براش حساب کردم یک میلیون ازحقوقش میمونه تاماه بعدی بیچاره هنگ کرد 😐😐خودمم عذاب وجدان گرفتم اخه حقوقشم زیادنیست اصلا خیلی کمه ۶تومنه ولی ن کرایه و فیش اب وگازواینانمیدیم بعدالکی هرماه میدیمش خوراکی میخوریمش تازه تاسرماهم نمیبرمون منم اومدم یه طلا قسطی خریدم و یه وام جدید نوشتم امشب ولی خودم پشیمون شدم  اخه الان نمیشه بایه تومن تاسرماه رفت البته فقط وعده شام روداریم ما مهمانم نمیاد

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

شلوار پلنگی کی بودی تو😍😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو این شرایط اقتصادی  ،  خیلی باید  هوای مردها رو داشت ، گناه دارن واقعا ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

یار جنگی او شلوار پلنگی او😂

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
اولشه عذاب وجدان گرفتی بعدا عادت میکنی.. خیلی کار خوبی میکنی همیشگی نباشه ولی ترک نکن این عادتو

یعنی بنظرت بایه وعده غذا یه تومن تاسرماه میبرمون😐😐ترسیدم خیلی 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

خوب کاری کردی ادم تا قسط برای خودش درست نکنه پیشرفت نمی کنه ی سال بخور نون و تره ی عمر بخور نون و کره شوهرتم ببینه داره کم میاره خوب یساعت بیشتر وامیسته سرکار الان ک جونید باید پس انداز کنید بعدا سخت می شه

2706