2737
2734
عنوان

واقعا بخاطر شوهر نباید از خود گذشتگی کرد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 24 پست
مقصر تویی عزیزم واقعا هیچ مردی رای خانوادشو ب زنش نمیده این اولا دوما مردا واقعا از این خاله زنک باز ...

پس منو دوس نداره ..... وگرنه پشت من رو میگرفت

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجوری نیستن بی احترامی کنن با زبون تبعیض زیاد دارن مهم شوهرمه کم نمیزاره منم هرچی احترام کنن همونق ...

اگه نا بهت زنگ نزنن ولی شوهرت بگه تو زنگ بزن چی؟؟؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

در ضمن اینم بهت بگم که مرد جماعت اگه تو خونشون ارامش نداشته باشن فرار میکنن حالا چه خونه ی زن دیگه یا چ خونه همون خاهر و مادرش مردا از زن غر غرو بدشون میاد زیاد از خاهراش غر نزن پیشش

2728
پس منو دوس نداره ..... وگرنه پشت من رو میگرفت

ربطی ب دوس داشتن نداره عزیزم تو دنیا که فقط نمیتونه تورو دوس داشته باشه مگه تو فقط شوهرتو دوس داری همون شوهرت اگه حی بشینه از خاهرت بد بگه پیش تو برنمیگردی بگی حی پشت سر خاهر من حرف نزن هر کسی برای خودش جایگاهی داره زن و بچه جایگاه خودشون خانواده و خاهر و مادر و...جای خودشون از کجا معلوم شاید پشت سرت پیش اونا هوای تورو داره ؟

اگه نا بهت زنگ نزنن ولی شوهرت بگه تو زنگ بزن چی؟؟؟؟

من هر 4روز زنگ میزنم نزدن واسه مادرشوهرم حتی دوبار پشت هم میزنم تو مهمونیااا همش جاریم هست ولی من فقط خوبیهای شوهرمو میبینم چون دوست ندارم خوشی‌های زندگیش ازش بگیرم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
ربطی ب دوس داشتن نداره عزیزم تو دنیا که فقط نمیتونه تورو دوس داشته باشه مگه تو فقط شوهرتو دوس داری ه ...

نه پشت سر من هم کار خاصی نمیکنه

بوی نم بارون 😍🌧️☔

سلام،ببین منم خواهرشوهرام زیاد اجتماعی نیستند،از همون روزهای اول سرسنگین بودند،این باعث شد تا منم باهاشون سرسنگین باشم و فقط در حد یکی دو ساعت دیدن اونم دو سه هفته ای یکبار،تازه به نظرم اینطوری خیلی بهتره،نه اونا به من کار دارند،نه من با اونا،زیاد خودت رو درگیر این مسائل نکن،خیلی هم بهتر،هیچ کس نمیتونه جای خواهر خود ادم رو بگیره،اگر صمیمی میشدند،اونوقت ازت کلی انتظار داشتند،هی می گفتند چرا اینطوری رفتار کرد،چرا اینو گفت،چرا اونو نگفت، دخالتها هم شروع میشد،بیخیال شانس باهات رو اورده،حالشو ببر

2740