2726

یا شوهر منه که گااااااااااوه ؟؟؟؟

سر خواهراش باهاش بحثم شد 

از اوایل ازدواج کلا با من سرسنگین رفتار میکردن و باعث شد کار بهم نداشته باشیم ومثلا زنگ میزنن ب داداششون و کاری ب من ندارن....

منم گفتم ببین چجور رفتارمیکنن با اینکه مثلا بارها شده من بخاطر شوهرم کوتاه اومدم و باهاشون حرف زدم 

حالا احمققققق میگه واااااای ولم کن ،منو قاتی خاله زنک بازیا نکن 

میگم خاله زنک بازی چیه ،  تو شوهرمی،در جریان مسایلی باید خودت سبک سنگین کنی ...

میگه وووووووه چقد دنبال حاشیه ای!!!!!!! و اصلا حاضر نیست بگه مقصرن 

یعنی من ببخشید ببخشیدددددد ر......... دم به اونی که میگه بخاطر شوهر از خودگذشتگی کن و مثلا با فلانی حرف بزن.......

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا دلت بخواد کوتاه میام اصلا مهم نیست شوهرمو ناراحت نمیکنم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2728

عزیزم حق داره.خب اصلا گیریم خواهراش بیشعورن شوهرت چکار کنه؟

توقع داری باهاشو قطع رابطه کنه.خواهراشن دیگه.تو با اینکارت فقط رابطه خودتو با همسرت خراب میکنی.اصلا برات مهم نباشن.بهشون فکر نکن.به شوهرتم چیزیرنگو اصلا

اشتباه از خودت بوده 

وقتی اونا محل نمیدن شما هم از خدا خواسته محل نده بهشون،از خود گذشتگی تو این مسایل بی جهته!!

من از خدامه محل ندن تا بشه بهانه وکمتر ورفت وامد کنم ،انقدر زنگ بزنن داداششون تا خسته شن،بیکاری حرص میخوری

بخاطر هیچ کس جوری از خودگذشتگی نکن که پشیمون شی

ایشونم راست میگه مسائلو براش تعریف نکن به ایشون مربوط نیست

خودتون باید توانایی حل داشته باشید

اگر ندارید اقلا حرص نخورید

قرارشون نده بین خودتو خانواده

که انتخابی وجود نداره

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

مقصر تویی عزیزم واقعا هیچ مردی رای خانوادشو ب زنش نمیده این اولا دوما مردا واقعا از این خاله زنک بازیا خوششون نمیاد سوما تو داری حی از خانوادش بد میگی اونا بدم باشن نمیاد پشتشونو  خالی کنه خودت باشی یکی حی راجب خاهرت برادرت و ... بد بگه چیکار میکنی همراهیش میکنی حتی اون شخص شوهرت باشه؟

وا! حتی ب قیمت از بین رفتنه احترامه خودت؟؟؟؟

اونجوری نیستن بی احترامی کنن با زبون تبعیض زیاد دارن مهم شوهرمه کم نمیزاره منم هرچی احترام کنن همونقدر میکنم. خودمو پیششوهرم بد نمیکنم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2706