2733
2739
عنوان

+ عکس /اتاق بیایید نظربدید

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 37 پست
ببین پرده و روتختی رو با موکت ست نکن  موکتت طرح پارکته کاری نداشته باش باهاش بزار تک رنگ بمونه

خدا خیرت بده منم همینو میگم اما خیلیا زدم تو ذوقم از دیروز تا الان همش استرس داشتم هرکار کنم یکی میزنه تو ذوقم برا رنگ هم هزارتا زدن تو ذوقم

خدا خیرت بده منم همینو میگم اما خیلیا زدم تو ذوقم از دیروز تا الان همش استرس داشتم هرکار کنم یکی میز ...

گوش نکن به حرفشون عزیزم.

اینکه سرویس چوبشو سفید برداشتی خیلی خوبه الانم دستت تو انتخاب رنگ بازه.

با رنگ موکتتم کاری نداشته باش.

بشین عکس اتاق با رنگای مختلف رو ببین یه رنگ که بیشتر به دلت نشست رو انتخاب کن واسه پرده و روتختی و کالسکه و خلاصه وسایلش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دیوارش طوسی رنگ کردم بنظرت میتونم هر رنگ انتخاب کنم پرده رو 

نه دیگه سعی کن رنگی که انتخاب میکنی با طوسی همخوانی داشته باشه مثلا صورتی که راحت ترین گزینه هست بزار برات سرچ کنم دیگه چه رنگایی به طوسی میاد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
نه دیگه سعی کن رنگی که انتخاب میکنی با طوسی همخوانی داشته باشه مثلا صورتی که راحت ترین گزینه هست بزا ...

عزیزم خیییییلی ممنونم منم خیلی سرچ کردم اما اینقد سردرگم ام ک نمیتونم تصمیم بگیرم

چون دیوارش طوسی رنگ کردم بنظرت میتونم هر رنگ انتخاب کنم پرده رو 

برو عکسارو ببین اینجا اکثرا با طوسی سفید و صورتی ست کردن

کلیک کنید

عزیزم خیییییلی ممنونم منم خیلی سرچ کردم اما اینقد سردرگم ام ک نمیتونم تصمیم بگیرم

عزیزمی😘

ببین یکم بگرد اگه اخرش هیچی پیدا نکردی و نتونستی تصمیم بگیری همون صورتی رو انتخاب کن یه صورتی ملایم

2738