2737
2734
عنوان

دلداری دادن من

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 23 پست
اول امپول بی حسی میزنن درد داره زیاد بعدش بی حس میشه فکت درد تداری بعدش دندون خالی میکنن یه میله داا ...

ای خدا امضاتون :-) :-)

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابتدا نیری رو صندلی دراز میکشی دکتر با ماسک و دستکش نیاد بالا سرت دندونتو چک میکنه بعد یه نگاه به عکس یه امپول میزنه به لثه ی اون دندون میگه ده دق صب کنید بی حس بشه بعد شروع میکنه با یه دستگاه ریز که صدایی شبیه دلر داره دندونو خالی میکنه بعد با یچیزایی شبیه سیم هی داخل اون سوراخ میکنه که این مرحله عصب دندونتو داره جدا میکنه  بعد تموم شون این مرحله بعضیها همون جلسه پر میکنن ولی بعضی ها  با یچیز شبیه گچ دندونو مر نیکنن دارو میدن انتی بیوتیک و مسکن نیگن چند روز دیگه بیاید برای مر کردن اصلی 

اما عصب کشی بستگی به چند کانال بودن دندونتون معمولن روز اول خیلی درد داره مسکن باید بخوری نمیتونی چیز سفت بخوری دندون رو دندون بیاد دردت میگیره یواش یواش درد کم میشه خلاصه فرانوش میکنی یه ساعتهایی چه دندون دردیی داشتی 

2728
ننه مادر واقعا درد داره بعدش بچه ۲ ساله دارم خدااااا

درد داره مسکن حتمی بگو بنویسه و اینکه انتی بیوتیک 

من و همسرم با هم چند ماه میش عصب کشی کردیم من یه دندون  همسرم دوتا  البته هر دندون تو یه جلسه عصب کشی کرد 

من که انجام دادم درد دتدونم زیاد بود  مخصوصن میخاستم حرفی برنم دندون بال پاین بهم نیخورد درد مپیچید ولی همسرم درد حس نمیکرد چون دندون روبرویش کلن دراورده بود که قالب بسازن نداش دندونی اذیت نمیشد هی به من میگف چقدر لوسی دندون بعدیش رف که عصب کشی  دیگه دندون پاینی داشت بهم میخورد حرف زدنی یا خوابیدنی درد داش  از طرفیم انتی بیوتیکشو نخورد بیشتر اذیت شد  البته بگم حقشم بود 😁  چون خیلی به من گف لوسی الکی نیگیو اینا خدا گزاش تو کاسش ای کیف کردم‌

درد داره مسکن حتمی بگو بنویسه و اینکه انتی بیوتیک  من و همسرم با هم چند ماه میش عصب کشی کردیم ...

آمپول مسکن بهتره یا قرص ؟من اصلا تحمل درد ندارم مخصوصا اینکه بچمم چسبیده به من همش

❌حاجی جان لایک نکن ❌
من پسرم  خب ما یه ابهتی داریم برا خودمون الکی که نیست

جرئت داشته فقط صبرش زیاد بوده و اخلاقش سر جاش بوده 😅😅اگه برعکس بود کاری میکرد زیر دستش از کارت پشیمون بشی😂😂

❌حاجی جان لایک نکن ❌
2740