2733
2734
عنوان

کیا پدر شون مادرشون خیلییی بین شون فرق گذاشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 25 پست
مامان من پسر دوسته داداشم و از من بیشتر دوست داشت با اینکه من کوچکترم الانم زن داداشم هر رفتاری کنه ...

مثل مامان من

همش به شوهر من تیکه میندازه ولی زنداداشم قشنگ برمیگرده سرش داد میزنه هیچی نمیگه باز میره واسش خودشیرینی میکنه واسه اینکه خودشو بهش بچسبونه میره درددلا و حرفای منو به زنداداشم میگه حالم از کاراش بهم میخوره به خاطر همین کارا میخوام بذارمش کنار

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍
مثل مامان من همش به شوهر من تیکه میندازه ولی زنداداشم قشنگ برمیگرده سرش داد میزنه هیچی نمیگه باز می ...

منم کم میرم خونه مادرم از بس اونجا به من حس بد میده 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده منم همینن من باهاشون قطع ارتباط کردم وازشون متنفرم ولی من متاهلم

میدونی دلم از چی گرفته مامان بابام کخ خواهرم رو بیشتر دوست دارن ،خدا هم با خواهرمه و اونو بیشتراز من دوست داره 

کاش حداقل خدا دوستم داشت بهم نگاه میکرد

تبعیض بدترین چیزه  منم رفته بودم خونه خواهرم وقتی جهازشو دیدم یه طوری شدم البته من اصلا حسود نیستم خواهرمو دوست دارم ولی من  ناراحت شدم چرا به من هم جهیزیه خوب ندادن به خدا از وقتی عروسی کردم فقط وسایل خونه می خرم هیچی نداشتم نمی تونم واسه خودم طلا یا لباس بخرم ولی جهاز خواهرم تکمیله وجنس عالی حالا من هر چی هم خریده بودن زود خراب شد وعوضشون کردم

کاربر جدید نیستم 
2728

ای بابا بمنم صد بار گفتن ماهرکاری کردیم تو بیوفتی نیوفتادی تازه شوهرمم دهنش گرفته میگه میخنده😀😀😀ولی واقعا دوسم دارن و فرق نمیزارن مخصوصا بابام

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2740