2410
2553

من قیافه ام شبیه بابام نشده و شبیه مامانم شدم دوتا خواهریم که من 3سال کوچکترم. خواهرم ازدواج کرده و یه پسر هم داره من ازدواج نکردم

اون رو خیلییی دوست دارن برای من تولد فقط یکبار اونم مامانم گرفته ولی برای خواهرم نه.به اون خیلی راحت پول میداد ولی من نه من لباس نداشتم میرفتن برای اون لباس میخریدن 

بابام میگفت ماما نت که وقتی فهمید دختری گریه میکرد و میگفت سقط اش کنیم 

بابام هم میگفت منم اصلا دیگه بچه نمیخواستم 

همیشه میوه بهتر مال خواهرم بود

دلم گرفته 

الانم بچه خواهرم رو خیلیییی دوست دارن چون پسره و شبیه بابام هم شده 

مامانم بهم میگه تو هر وقت عروسی کردی حس میکنم بچه ات دختره ولی من دیگه تحمل اینو ندارم که هم خواهرم زو بیشتر دوست  داشته باشن همه بچه اش رو

دلم گرفته کیا مثل من آن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مامان من پسر دوسته داداشم و از من بیشتر دوست داشت با اینکه من کوچکترم الانم زن داداشم هر رفتاری کنه میگذره ولی اگه شوهر من کوچکترین خطایی کنه من و بیچاره میکنه اینقدر تیکه میندازه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2714

میفهممت مادر منم همین 

هیچوقت ازش نمیگذرم با اینکه خودم دوتا بچه دارم هنوز عذاب میکشم از کاراش داداشمو شدیدا بهم ترجیح میداد همیشه

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍

آخی، قربونه دلت، دختر داشته باشی که بهتره، من یه دختر دارم عشقه، ولی حسم میگه تو رو بیشتر دوست دارن، اونجور رفتار میکنن که خواهرت نفهمه، به موقش نوبت توام میشه سوگلی بشی.

چشم دل باز کن که جان بینی، آنچه نادیدنیست آن بینی

من مثل توام اسی

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏
2706